Diesel do 42k - Mazda 6 czy Audi a4 b6 ?

Diesel do 42k - Mazda 6 czy Audi a4 b6 ?

20 Mar 2008, 17:55

Mam dylemat, chce kupic dobrego bezawaryjnego diesla i nie wiem na ktorego sie zdecydowac :x Z jednej strony Mazda ktora jest niewatpliwie liderem bezawaryjnosci za to nie wiem cz nie bedzie problemu z czesciami jak juz sie cos stanie, slyszalem ze sa strasznie drogie, z drugiej strony audi do ktorego z czesciami nie ma problemu za to mniej bezawaryjne ? Bardziej jestem ku mazdzie bo naprawde dobre opinie zbiera, z 2 strony audi wydaje mi sie nie wiem czemu bezpieczniejsza opcja... Najlepiej by bylo jakby sie wypowiedzieli wlasciciele obu samochodow jakie sa koszty utrzymania bo to mnie najbardziej interesuje, jezdze okolo 15000 km rocznie wiec niewiele, jestem w stanie przeznaczyc na samochod 10k rocznie nie wiecej czy to starczy na mazde ? Dlugo oszczedzalem i chce te pieniadze madrze wydac...
DONIU
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Niepowtarzalny Opel ADAM w modnym segmencie A Niepowtarzalny Opel ADAM w modnym segmencie A
    Opel ADAM niewielki pojazd o długości zaledwie 3,7 i szerokości 1,97 metra (wraz z lusterkami bocznymi) oferuje praktycznie nieograniczone możliwości w zakresie zaspokajania indywidualnych potrzeb użytkowników. Na ...
    Nie czekaj na pierwszy śnieg ze zmianą opon na zimowe Nie czekaj na pierwszy śnieg ze zmianą opon na zimowe
    Wielu kierowców odkłada na ostatnią chwilę zmianę opon na zimowe. Oznacza to, że kiedy wystąpią przymrozki albo spadnie pierwszy śnieg, bardzo łatwo o stłuczkę, a dodatkowo w warsztatach tworzą się kolejki. Podpowiadamy ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      Infiniti Q50
      Autosacrum 2009
      S2020005