Diesel do 8 tys jaki ??

Diesel do 8 tys jaki ??

07 Wrz 2007, 18:38

doradzcie jaki samochód mam kupic ??
Dawid1985
Nowicjusz

Re: Diesel do 8 tys jaki ??

07 Wrz 2007, 19:05

Podam Ci link o Fiacie Brava Diesel jednak kosztuje niewiele więcej niż 8 tys bo 8 900 ale to nie bedzie dla Ciebie raczej chyba zbyt duzy wydatek
[link wygasł]
[link wygasł]
Jak wiadomo Mercedesy z Dieselem to długowieczne i prawie niezniszczalne samochody praktycznie ulubione auta taksówkarzy a taksówkarze raczej nie kupują awaryjnych i drogich w utrzymaniu pojazdów
[link wygasł]
Mam nadzieję, że ta Corolla przypadnie Ci do gustu jesli się na nią zdecydujesz będziesz mógł cieszyć się udanym zakupem przez najbliższe 10 czy nawet 20 lat
Zbyszek
Początkujący

Miejscowość: Wałbrzych
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Urwana świeca zapłonowa NGK przy próbie odkręcenia Urwana świeca zapłonowa NGK przy próbie odkręcenia
    Witajcie, dopadł mnie problem urwanej świecy NGK chciałem wymienić wczoraj świece w moim Voyagerze z silnikiem 3.3 i w tylnej głowicy środkowa świeca została ukręcona. Pozostałe dwie odkręciły się bez większych problemów ...
    Mitsubishi Mirage wybrany Samochodem Roku 2013 Mitsubishi Mirage wybrany Samochodem Roku 2013
    Nowy, miejski model Mitsubishi Mirage (w Europie znany jako Space Star) otrzymał tytuł "Car of the Year " za rok 2013, podczas gdy Pajero Sport wygrał w kategorii "Najlepszy samochód typu SUV 2WD z silnikiem benzynowym", ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      VW Passat CC
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Subaru Impreza STI