Dlaczego po wymianie poduszki pod skrzynią strasznie drży na

Dlaczego po wymianie poduszki pod skrzynią strasznie drży na

17 Gru 2011, 20:01

Kolega ma astrę f, 1.6 8V rok `97. po wymianie poduszki pod skrzynią strasznie drży na wolnych obrotach. lekkie dodanie gazu i problem znika. mechanik mówi że auto ma swoje lata, ale dziwny zbieg okoliczności, że akurat po wymianie powstał problem. wymieniana była tylko jedna poduszka.

Pozdrawiam :wink:
Per aspera ad astra
Tiguan
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Miejscowość: Pruszków

Re: Dlaczego po wymianie poduszki pod skrzynią strasznie drż

17 Gru 2011, 21:57

czasami jak silnik nierówno pracuje to przy wymianie zużytej poduszki silnik jest bardziej usztywniony i na nowej i drgania przechodzą na nadwozie na wszelki wypadek jak jest tam jakaś regulacja to niech spróbuje ją wyregulować
Janusz00
Początkujący

Prawo jazdy od: 10 03 2000
Auto: peugeot 306

Re: Dlaczego po wymianie poduszki pod skrzynią strasznie drż

06 Sty 2012, 22:30

W moim aucie wymieniłem dwie poduszki pod silnikiem . Drżenia były mniejsze ale były. Regulacje tychże poduszek też nic nie pomogły . Pomogło wtedy kiedy dałem do sprawdzenia końcówki wtrysków . Na cztery sztAż p[rzyjemnie posiedzieć w aucie.uki trzy były wyjarane . Kupiłem nowe końcówki zamontowałem i problem znikł .
kiniu1
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 01 01 2001
Auto: kia sportage
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Kia Sorento po zmianach Kia Sorento po zmianach
    Odświeżona linia i zmodernizowana konstrukcja skorupy nadwozia, nowy silnik benzynowy 2.4 GDI o niższym zużyciu paliwa i emisji spalin, wyższy komfort podróżowania i lepsze własności jezdne – to tylko niektóre ...
    SKODA Yeti zwycięzcą w raporcie niezawodności SKODA Yeti zwycięzcą w raporcie niezawodności
    SKODA Yeti okazała się najbardziej bezawaryjnym autem według raportu niezawodności GTU oraz w badaniach Which? Niemieckie Stowarzyszenie Nadzoru Technicznego (GTU) skomponowało listę modeli, które uzyskały najlepszą ...

•  
    • Citroen DS5, 2
      Trial Lędziny 2014 czerwiec
      Fiat 500L Beats Edition
      Seat - tuning wizualny