Długie poszukiwania... Auto do 7,0 tys zł

Długie poszukiwania... Auto do 7,0 tys zł

19 Sty 2012, 18:51

Witam.
Mam 21 lat i szukam auta do 7 tys zł.(nie wliczam w to ubezpieczenia oraz tego co zainwestuję w podstawowe wymiany)
Sprawa wygląda tak: chciałbym auto z dość żwawym silnikiem, a zarazem w miarę oszczędnym, myślałem o założeniu gazu
Jak narazie rozważałem nad: Audi a4, BMW e36, Honda Civic VI, Opel Vectra B, Astra G, Renualt Laguna, Peugot 206, Polo III (z silnikiem 1,6).

Mam mega dylemat ciężko mi poszukać czegoś co mogłoby przykuć moją uwagę...
Myślę, że pomożecie:)
bartas1922
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 26 07 2009

Re: Długie poszukiwania... Auto do 7,0 tys zł

19 Sty 2012, 22:12

Audi A4 i Astre G w tych pieniądzach sobie odpuść bo to będzie kupa złomu.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 8
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Opel Corsa B
Silnik: 1.4 60km
Paliwo: Benzyna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

[B] 206 RC / Clio II Sport / Ibiza II Cupra / Yaris I TS [B] 206 RC / Clio II Sport / Ibiza II Cupra / Yaris I TS
    Podstawowe kryteria zestawienia: - segment B - silnik benzynowy o mocy około 160KM - manualna skrzynia biegów - modele z okolic 2002 roku Wytypowane modele do zestawienia: - Peugeot 206 2,0 RC - 177KM - Renault Clio ...
    Europejska premiera samochodu Volkswagen Jetta Hybrid Europejska premiera samochodu Volkswagen Jetta Hybrid
    Jetta Hybrid jest napędzana nowoczesnym silnikiem benzynowym (TSI o mocy 110 kW/150 KM) oraz silnikiem elektrycznym o mocy 20 kW – takiej samej, jak w XL1, jako skrzynia biegów montowana jest seryjnie automatyczna, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • 8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Monster Truck Rock Star, 11
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Infiniti Q50