Do 10 tys w benzynie lub do 12 tys z lpg

do 10 tys w benzynie lub do 12 tys z lpg

09 Lut 2016, 20:46

Witam, w związku z kolizją drogową obecnej hondy civic VI 1.4 z LPG jestem zmuszony szukać czegoś innego. Poprzednio był lanos 1.5 LPG, honda delikatnie ma za niskie zawieszenie.
Szukam samochodu z rocznika co najmniej 2003, do 10 tys w benzynie docelowo z przeznaczeniem przerobienie na LPG lub do 12 tys od razu z LPG. Wielkość podobna do lanosa i civica, może być delikatnie większy.
Znalazłem astre G od pierwszego właściciela krajową z silnikiem 1.6 8V 85 KM z przebiegiem oryginalnym 132000, rocznik 2003 - niestety nie zdąrzyłem i została sprzedana. Szukam czegoś z silnikiem dedykowanym do gazu, no bo na chwile obecną najkorzystniej to wypada. Co polecacie i konkretnie z jakimi silnikami.
paju001
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Tarnów

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jesienne podróże - kilka dobrych rad Jesienne podróże - kilka dobrych rad
    Powoli kończy się lato, a przed nami złota, polska jesień. Pora roku, która swoją zmiennością może zaskoczyć nawet najbardziej doświadczonych kierowców, bo mało kto dostrzega zagrożenia, jakie ze sobą niesie. ...
    Ośmiokołowiec, bo cztery koła to za mało! Ośmiokołowiec, bo cztery koła to za mało!
    Czy to nie przesada? Aktualne samochody koncepcyjne zasilane energią elektryczną mają po cztery koła. Eliica bo tak nazywa się ten pojazd ośmiokołowy różni się od nich diametralnie – jest duża ma 5100 mm długości, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Tuning Show
      Fiat 124 Spider, 1979 rok, tył
      Mazda rim
      Helikopter - loty wycieczkowe