Do 25000 zł - Peugeot 307cc vs Opel Astra 3 TwinTop

Do 25000 zł - Peugeot 307cc vs Opel Astra 3 TwinTop

27 Lip 2013, 17:26

Witam.
Jestem nowy zarówno na forum, jak i w kwestii wyboru samochodu.

Planuję zakupić 1 auto, w kwocie do 25000 zł. Generalnie interesują mnie tylko i wyłącznie coupe-cabrio, głównie któryś z 2 wspomnianych w tytule.

Chciałbym się przede wszystkim dowiedzieć, czy przy takiej kwocie jest w ogóle sens rozmawiać o w/w modelach.
Jeśli tak, to interesują mnie przede wszystkim jednostki benzynowe, chciałbym wiedzieć jak wyglądają oba modele od strony technicznej (dostępność/cena części zamiennych, awaryjność, ogólne rokowania ;d ) jak i użytkowej (spalanie, prowadzenie).

Kwestii wizualnych prosiłbym nie oceniać gdyż są to moje osobiste odczucia, i tu nie ma w ogóle co dyskutować.

Będzie to 1 auto które będe miał tylko dla siebie, więc wszystkie info mile widziane :)

Pozdrawiam!
patrykos91
Obserwowany

Prawo jazdy od: 14 10 2011
Auto: Nie mam

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Moto Session 2016 / relacja Moto Session 2016 / relacja
    Lubelskie Święto Motoryzacji to coroczne targi Moto Session. W tym roku również je odwiedziliśmy żeby pokazać Wam zdjęcia z tej motoryzacyjnej imprezy. Na targach można było pooglądać nowe modele samochodów ...
    Yaris Hybrid-R concept Yaris Hybrid-R concept
    Yaris Hybrid-R będzie pojazdem koncepcyjnym, pokazującym rozwój technologii hybrydowej w kierunku znakomitych osiągów i najwyższego poziomu przyjemności z jazdy. Model bazuje na 3-drzwiowej wersji Yarisa. Pod ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Infiniti Q50
      Autosacrum 2009