Do 8k - tani i dobry

Re: Do 8k - tani i dobry

08 Paź 2013, 07:09

Za 8 k to tylko rocznik 96 i w 1.6 benzynie
Koniu
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 4
Miejscowość: obecnie Fulda
Auto: Mondeo // Astra

08 Paź 2013, 18:29

Objechałem dziś parę komisów, żeby przejechać się kilkoma modelami, które mnie interesują (zakup w komisie - ostateczność).
Nie wiedziałem, że jazdy w różnych modelach tak mi otworzą oczy na świat :D

Zmieniam trochę preferencje, dlatego żeby nie było offtopa, założe nowy temat ;]
raditz
Początkujący

Prawo jazdy od: 10 03 2010
Przebieg/rok: 5tys. km
Auto: Nie mam

09 Paź 2013, 09:47

Ja bym się nie sugerował przejażdżkami. Jak toś nie dbał i dobre, mało awaryjne auto, wysoko notowane wśród kupujących, zamęczył.
Marek99
Początkujący

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Pierwszy samochód hybrydowy Toyoty - czy był nim ...? Pierwszy samochód hybrydowy Toyoty - czy był nim ...?
    Toyota i hybrydy? Pierwsze nasze skojarzenie to Prius. Słusznie, bo model ten już 20 lat temu przetarł szlak dla seryjnych pojazdów hybrydowych. Z roku na rok jest ich coraz więcej: Yaris, Auris, RAV4, Toyota C-HR, ...
    Fabryki motoryzacyjne w Polsce – auta które powstały w kraju nad Wisłą Fabryki motoryzacyjne w Polsce – auta które powstały w kraju nad Wisłą
    Czy w Polsce produkuje się samochody? Oczywiście, że tak! Co prawda Polska nie ma w tej chwili własnej marki powstającego seryjnie samochodu, od kiedy w 2002 roku zakończyła się produkcja Poloneza, ale mimo to nasz kraj uznawany ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      passat b5 german style
      Autosacrum 2009