Do jakich aut są te lampy?

Do jakich aut są te lampy?

08 Lis 2008, 15:01

Witam wszystkich forumowiczów, jako że nigdzie nikt nie jest w stanie mi pomóc, postanowiłem zalogować się tutaj i liczę, że ktoś z Was mi pomoże.
Znalazłem w garażu lampy do aut, jednak nie wiem do czego one są. Poniżej wklejam zdjęcia. Dzięki z góry za odpowiedź!

[Aby zobaczyć link musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

Lampa przednia BOSCHA ale do czego? możliwe, ze powinny stać odwrotnie.

i tył tej lampy

princeas
Nowicjusz

Re: Do jakich aut są te lampy?

09 Lis 2008, 20:05

mogę co najwyżej przypuszcząc ze są to światła od mercedesa .. tych starszych oczywiście
MZ 250 <3
frafel1
Początkujący

Miejscowość: Wołczyn
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Pięć gwiazdek dla Audi Q3 w testach zderzeniowych ANCAP Pięć gwiazdek dla Audi Q3 w testach zderzeniowych ANCAP
    Pięć gwiazdek dla Audi Q3 w australijskim rankingu wyników uzyskanych w testach zderzeniowych ANCAP. W testach przeprowadzonych przez australijską organizację badawczą Australian New Car Assessment Program (ANCAP), ...
    Zimowe przygotowania do jazdy samochodem Zimowe przygotowania do jazdy samochodem
    Nawet niewielka warstwa śniegu na przedniej szybie ogranicza widoczność, a zalegający na dachu auta śnieg może doprowadzić do niebezpiecznej sytuacji na drodze, gdy pokrywa z lodu i śniegu zsunie się nagle na przednią szybę ...

•  
    • Warto przeczytać
    • passat b5 german style
      Monster Truck Rock Star, 11
      Autosacrum 2009
      Jaguar