Do pilnej oceny samochód Peugeot 406 + lpg.

Do pilnej oceny samochód Peugeot 406 + lpg.

28 Lis 2017, 22:30

Witam śledziłem różne tematy polecanych samochodów do 5 tysięcy. Dzięki waszej pomocy udało mi się kupić Volvo V40, za co dziękuje.
Czy ten peugeot jest warty uwagi? Warto jechać ze Stalowej Woli 150km żeby go obejrzeć? Co myślicie? Za pomoc dziękuje :)
Opcjonalnie poprosze również oferty aut za 5000 zł
https://www.otomoto.pl/oferta/peugeot-4 ... xtor=SEC-8
kulukaj
Nowicjusz

Auto: Nie mam

Re: Do pilnej oceny samochód Peugeot 406 + lpg.

28 Lis 2017, 22:37

Szkoda zachodu,auto od handlarza za grosze..
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 8
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Opel Corsa B
Silnik: 1.4 60km
Paliwo: Benzyna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

ART DRIVE! Kolekcja BMW Art Car 1975-2010 ART DRIVE! Kolekcja BMW Art Car 1975-2010
    Instytut Sztuki Współczesnej (ICA) we współpracy z BMW, Burmistrzem Miasta Londyn oraz organizatorami London 2012 Festival na dwa tygodnie przejmuje kontrolę nad parkingiem w Shoreditch, aby w dniach od 21 lipca ...
    Samochodem elektrycznym 800KM na jednym ładowaniu Samochodem elektrycznym 800KM na jednym ładowaniu
    Jeśli uważasz, że pokonanie samochodem elektrycznym trasy z Paryża na południe Francji na jednym ładowaniu jest niemożliwe, to będziesz musiał zmienić zdanie. Dzięki współpracy pomiędzy Nissanem a francuskimi kolejami ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Renault Alpine A110-50
      Volkswagen Golf GTD Variant, bok
      Ciężarówki Mitsubishi Fuso
      Fiat Fiorino, przesuwne drzwi boczne