Do pilnej oceny samochód Peugeot 406 + lpg.

Do pilnej oceny samochód Peugeot 406 + lpg.

28 Lis 2017, 23:30

Witam śledziłem różne tematy polecanych samochodów do 5 tysięcy. Dzięki waszej pomocy udało mi się kupić Volvo V40, za co dziękuje.
Czy ten peugeot jest warty uwagi? Warto jechać ze Stalowej Woli 150km żeby go obejrzeć? Co myślicie? Za pomoc dziękuje :)
Opcjonalnie poprosze również oferty aut za 5000 zł
[link wygasł]
kulukaj
Nowicjusz

Auto: Nie mam

Re: Do pilnej oceny samochód Peugeot 406 + lpg.

28 Lis 2017, 23:37

Szkoda zachodu,auto od handlarza za grosze..
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 8
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Opel Corsa B
Silnik: 1.4 60km
Paliwo: Benzyna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Motor Show 2018 - relacja z targów motoryzacyjnych w Poznaniu Motor Show 2018 - relacja z targów motoryzacyjnych w Poznaniu
    Targi motoryzacyjne w Poznaniu "Motor Show" to największe targi tego tupu w Polsce które odbywają się zawsze wczesną wiosną. W tym roku mogliśmy oglądać sporą ilość premierowych modeli samochodów. W nowych autach ...
    Kompleksowa modernizacja jednostek napędowych u Opla Kompleksowa modernizacja jednostek napędowych u Opla
    W latach 2012–2016 Opel wprowadzi trzy nowe rodziny silników i trzynaście nowych jednostek, co jest związane z odnowieniem oferty w tej dziedzinie w 80%. W tym samym okresie firma zaprezentuje również ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mitsubishi z jednym kołem w górze
      fs5
      Off Road 4X4 Truck Whoops Toyota 4Runner
      Subaru Impreza