Dobre opony letnie + alufelgi

Dobre opony letnie + alufelgi

05 Lut 2010, 16:51

Witam. Juz niedlugo (a moze jeszcze dlugo;d kto wie) czeka mnie zmiana opon. Chce kupic nowe opony i alufelgi. Co powiecie o oponach Dunlopa, np SP SPORT 01
http://alufelgiopony.pl/null/product/info/5374

albo GoodYear Duragrip

http://alufelgiopony.pl/null/product/info/6353

Warto?

No i alufelgi.. Duzo sie naczytalem, zeby nie brac nic z allegro bo tam jest praktycznie nic nie warta chinszczyzna... Rzeczywiscie tak jest, ze nie ma sensu?
Co myslicie o alufelgach Dezenta?

[link wygasł]

Pozdrawiam i czekam na odpowiedz;)
mateusz3112
Początkujący

Re: Dobre opony letnie + alufelgi

05 Lut 2010, 19:11

Jak kupowałem felgi to też miałem dylemat czy opłaca się brać z allegro ale w końcu się zdecydowałem i wziąłem za komplet zapłaciłem nie całe 1000zł i jak na razie jest ok nic z felgami się nie dzieje. A co do opon to od 3 lat jeżdżę na Fuldach i tez nie narzekam ale jeśli miał bym wybierać między tymi dwoma to chyba padło by na Dunlopy.
PrezesArtek
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Sosnowiec
Auto: Nissan Primera WP11-144
Silnik: QG18DE
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

Re: Dobre opony letnie + alufelgi

05 Lut 2010, 20:07

no ja tak mysle o tych dunlopach.. ale z tymi felgami sie zastanawiam.. bo duzo sie naczytalem, pewnie niepotrzebnie tyle czytalem, no ale ok.. Te Dezent-y mi sie podobaja i ludzie je ogolnei zachwalaja.

[ Dodano: Nie Lut 07, 2010 11:30 ]
a co oglonie wiecie o sklepie netcar? bo az dziwne ten sklep praktycznie nie ma negatywnych opinii;) wiec mysle, ze i ceny maja bardzo dobre i obsluga jest rownie dobra;)
mateusz3112
Początkujący

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Kompleksowa modernizacja jednostek napędowych u Opla Kompleksowa modernizacja jednostek napędowych u Opla
    W latach 2012–2016 Opel wprowadzi trzy nowe rodziny silników i trzynaście nowych jednostek, co jest związane z odnowieniem oferty w tej dziedzinie w 80%. W tym samym okresie firma zaprezentuje również ...
    BMW i3 Concept Coupe - bezemisyjny pojazd koncepcyjny BMW i3 Concept Coupe - bezemisyjny pojazd koncepcyjny
    Podczas światowej premiery BMW i3 Concept Coupe firma BMW Group pokazała dynamiczną i ekscytującą wersję bezemisyjnego pojazdu koncepcyjnego z segmentu ekologicznych samochodów klasy premium. Pojazd studyjny zaprezentowano ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      S2020005
      Subaru Impreza STI