Dobry serwis szyb Opole

Dobry serwis szyb Opole

05 Maj 2013, 18:49

Polecam serwis [reklama] w Opolu, przy Oleskiej 99. Naprawili mi bardzo szybko szybę, która myślałem, że nadaje się tylko do wymiany. Wygląda super, nic nie widać. Jeszcze dali bezterminową gwarancję.
michor
Obserwowany

Auto: opel

Re: Dobry serwis szyb Opole

17 Lis 2014, 11:14

Też korzystałem z ich usług, moja szyba niestety kwalifikowała się do wymiany, ale naprawa zajęła tylko 2 godziny :-)
marenowacki
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 0- 0-2000
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: Ford Mondeo
Typ: Kombi
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Reflektory ksenonowe - lepsza widoczność i większe bezpieczeństwo Reflektory ksenonowe - lepsza widoczność i większe bezpieczeństwo
    Aby bezpiecznie prowadzić samochód, musimy mieć dobrą widoczność. Pomagają w tym na przykład reflektory ksenonowe, które oświetlają drogę o wiele lepiej niż lampy wyposażone w żarówki halogenowe. Aby ...
    Emocjonujący DRIFTING na dachu Galerii Warmińskiej w Olsztynie Emocjonujący DRIFTING na dachu Galerii Warmińskiej w Olsztynie
    Kilkaset koni mechanicznych i kierowca, który potrafi połączyć precyzję z odwagą po to, by celowo wprowadzić samochód w kontrolowany poślizg przy jak największej prędkości. Drifting to ekscytująca technika jazdy ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Daf XF 105, ciągnik balastowy
      Mercedes E 350 CDI
      Fiat Tipo kombi, tył
      Mustang - emblemat na atrapie