Dobry warsztat - Warszawa

11 Wrz 2010, 19:08

Chciałem się podzielić informacją na temat warsztatu przy ulicy Omulewskiej 13 C, Auto Geo Serwis. Trafiłem do tego warsztatu całkiem przez przypadek i na pewno będę tam przyjeżdżać. NIE NACIĄGAJĄ. W warsztacie do którego poprzednio jezdziłem wymieniałem drążki, ale panowie nie raczyli ustawić geometrii. W końcu trafiłem na Omulewską, bo tam mają maszynę do geometrii 3D. Zrobili od ręki i zapłaciłem 80zł. Później przyjechałem do nich na wymianę klocków (bo tak sugerowali w poprzednim warsztacie, w którym byłem). Okazało się, że klocków wcale nie trzeba wymieniać, o czym poinformował mnie właściciel. Gdzie indziej pewnie by wymienili i zgarnęli kasę. Miła obsługa, UCZCIWI i dobry sprzęt.
enka
enka
Nowicjusz
 
Posty: 1
Miejscowość: komis

11 Wrz 2010, 19:12

enka napisał(a):ale panowie nie raczyli ustawić geometrii.

Bo nie kazdy potrafi i ma do tego sprzęt...
Co bys nie robił,jak byś nie robił i tak piekło i tak piekło.
Nie odpowiadam na PW.
Migi60
Forumowicz VIP
 
Posty: 6169
Miejscowość: Polska
Prawo jazdy: 10 07 1979
Auto: OPEL CORSA
Silnik: 60KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2014

21 Cze 2012, 10:00

no to ja moge polecic taki, co mi zrobili wahacze i zbieznosc i jestem zadowolony - Auto-Conrad przy Sokratesa 7. Wracam tam od lat :-)
kajetanczy
Nowicjusz
 
Posty: 6
Prawo jazdy: 18 03 2002
Auto: Audi A4

22 Wrz 2012, 23:07

A ten serwis jeszcze istnieje, bo coś nie kojarzę? Ja korzystam z innego, na targówku - Naprawy-Nadwozi i generalnie narzekać nie narzekam.
Ostatnio edytowany przez matrioszka, 23 Wrz 2012, 21:16, edytowano w sumie 1 raz
matrioszka
Nowicjusz
Awatar użytkownika
 
Posty: 13
Miejscowość: Warszawa
Prawo jazdy: 16 04 1979
Auto: Audi A4 B7, 1.9 TDI 131KM

23 Wrz 2012, 20:39

Witam,

chciałbym polecić warsztat na targówku - Auto Wróbel Serwis. Trafiłem ze swoją BMW e60 do nich z polecenia i rzeczywiście warto! diagnostyka , wycena, a potem naprawa. W 100% spełnili moje oczekiwania. Auto naprawione, niedrogo i fachowo.

pozdrawiam
BMWE60
BMWE60
Obserwowany
 
Posty: 1
Prawo jazdy: 01 03 1999
Auto: bmw
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2004

25 Paź 2012, 16:01

kajetanczy, rzeczywiście bardzo dobry warsztat! jakiś miesiąc temu byłem u nich wymienić mechanizm sterujący wycieraczkami - szybko i bardzo solidnie. Ostatnio wpadłem wymienić opony na zimę, bo nadają śnieg :) usługa również bardzo fachowa. Polecam Auto Conrada :)
driver150
Obserwowany
 
Posty: 1
Auto: Opel Astra 1997
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Opel Cascada - efektowny kabriolet na każdą pogodę
    Nowy Opel Cascada to elegancki, czteromiejscowy kabriolet o wydłużonej sylwetce z wysokiej jakości miękkim dachem. Jako jeden z czołowych modeli Opla Cascada wyróżnia się nie tylko gabarytami (długość: prawie 4,7 m), ...
    Night Power GP 2012 - Łomża
    Trzecia runda Night Power GP 2012 odbyła się w Łomży 18 sierpnia. Na ulicach miasta można było zobaczyć rzadko spotykane samochody, a ulica Spokojna zmieniła się w strefę streetracingu. Na NIGHT POWER Grand Prix w Łomży chyba ...

25 Paź 2012, 18:37

Ja kiedyś robiłem auto w CARMAN gdzieś przy trasie na Janki za okęciem. Byłem zadowolony z usług. Niestety na ten moment zmieniłem miejsce zamieszkania i są trochę za daleko.
retep86
Nowicjusz
 
Posty: 26
Miejscowość: Warszawa

08 Lis 2012, 00:23

Wymieniam opony co roku na Płowieckiej 76 w Signelli. Robię to z przyzwyczajenia i wygody, bo mieszkam blisko. Geometrię podwozia zrobili mi dobrą. Czy znacie jakieś inne warsztaty(nie tylko dla Nissana) w okolicy Płowieckiej? :)
TonyWawa77
Nowicjusz
 
Posty: 7
Auto: Qashkai
Paliwo: Benzyna + LPG

18 Cze 2013, 15:30

Ja mogę polecić dobry warsztat, ale niestety mieści się w okolicach miasta, a konkretnie w Brwinowie. Jest to warsztat Bekamar, tuż obok stacji na ul. Obwodnica.
bjax
Obserwowany
 
Posty: 1
Auto: Toyota RAV4

26 Sie 2013, 14:02

Panowie a i tak najlepszy warsztat mechaniczny i blacharski jest na pradze północ, ulica markowska czy jakos tak, mam wizytówkę i nowy numer tel. 507793347
pietiia
Obserwowany
 
Posty: 2
Prawo jazdy: 21 02 1983
Przebieg/rok: 50tys. km
Auto: alfa
Silnik: 1,8
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1998

07 Paź 2013, 19:51

Warsztat blacharski, lakierniczy dobry jest na Targówku. Ul. Świętego Wincentego 92 (solidny-blacharz.pl). Na pewno można polecić z pełną odpowiedzialnością.
miętus
Nowicjusz
Awatar użytkownika
 
Posty: 40
Prawo jazdy: 05 05 1997
Auto: Audi A4 B7

16 Gru 2013, 16:18

Ostatnio niestety zaniemogła elektryka w trasie, tuż pod samą Warszawą. W sumie nic wielkiego, ale wypada zrewanżować sie wpisem - Auto Bbabice. Pomogli, nie zdarli kasy i jest OK.
maciekluka
Początkujący
 
Posty: 71
Auto: renault laguna

17 Gru 2013, 16:37

Najlepszy elektryk w Warszawie:

Andrzej G. "autovolt". Mały warsztacik na zakręcie ulicy Duchnickiej (Żoliborz, najlepiej podjechać od powązkowskiej). Zjada konkurencje na śniadanie :yes:.

Warsztaty:

205 Garage - GŁÓWNIE zajmują się samochodami Francuskimi i przygotowaniem, serwisowaniem i utrzymaniem samochodów do Sportu. Ale robią wszystko. Michał K. - Właściciel wie o Francuzach wszystko.

AMS - Grzebieluch - Serwis braci Grzebieluch, samochody Rajdowe i cała reszta. Tylko nie wiem czy nie zmienili adresu ostatnio. Radzę sprawdzić, najlepiej do nich zadzwonić i upewnić się a pro po miejsca. Zdecydowanie wiedzą co robią i można im zaufać...

Blacharka i Lakiernictwo:

Jeżeli się nie mylę to chodzi mi jeszcze o "Setniewskiego". Bardzo dobry serwis blacharski (również Żoliborz, blisko ulicy Broniewskiego i warsztatu elektrycznego/elektromechanicznego "autovolt" z pierwszego punktu). Miła i uczciwa obsługa... Dobre ceny i profi podejście.

Ten ostatni - Setniewski (W PRZECIWIEŃSTWIE DO RESZTY, KTÓRĄ ZNAM OD LAT) był sprawdzony przez mojego kolegę i tylko raz, byłem tam z nim i wyszło super. Nie wiem jak to wygląda na dłuższą metę ale zrobili dobre wrażenie i dobrą pracę. Na prawdę po tej jednej akcji nie było się do czego przyczepić.

Pozdrawiam :).
Vermin
Stały forumowicz
 
Posty: 1670
Zdjęcia: 4
Prawo jazdy: 06 01 1992
Auto: Ściera
Silnik: 2.0 DOHC EFI
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1993

28 Kwi 2014, 19:22

Ja polecam lakiernika w Markach, na Słonecznej 2F :-) Serwis nazywa się Matraszek, to jest jednocześnie serwis Hondy, ale zajmują się wszystkimi markami.
Kozar
Nowicjusz
 
Posty: 8
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: Honda Accord
Silnik: 2.0
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Rok produkcji: 2009

11 Maj 2014, 13:19

hej, znam to miejsce od lat. Z autem jeździł tam mój Tata. Swoje auto kupowałam właśnie w Hondzie Matraszek 4 lata temu i przez te 4 lata tam robiłam przeglądy i to, co po drodze trzeba było naprawić. generalnie robią wszystko, polecam zajrzeć na www i się zapoznać z ofertą. Teraz co prawda rozglądam się za nowym autem, tym razem używanym, ale na pewno będzie to Honda, więc w dalszym ciągu będę zadowoloną klientką. potwierdzam, że zajmują się też innymi markami samochodów.
krynia87
Nowicjusz
 
Posty: 10
Prawo jazdy: 01 12 2008
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Honda Civic
Paliwo: Benzyna
Rok produkcji: 2010