DODGE CARAVAN v6 końcówka rury wydechowej

DODGE CARAVAN v6 końcówka rury wydechowej

15 Lis 2009, 18:06

Witam
Jak w temacie pytanie moje brzmi czy ktoś z was spotkał się z nakładaną końcówką rury wydechowej?
Która by zmieniała dźwięk wydechu na taki jak maja wozy amerykańskie nie wiem jak się nazywa taki dźwięk, ale brzmi na wolnych obrotach bul bul bul bul bul bul bul itd. Wiem ze ponoć są nakładki, które zmieniają dźwięk, ale na rajdowy?
Mój wydech ma podobny dźwięk, ale trochę cichy a chce żeby był głośniejszy jak jadę bardzo wolno
Jeśli zakręciłem trochę się to sorki
Ostatnio edytowany przez bunclik, 21 Lis 2009, 13:47, edytowano w sumie 1 raz
bunclik
Nowicjusz

Miejscowość: inowroclaw

Re: DODGE CARAVAN v6 końcówka rury wydechowej

15 Lis 2009, 19:12

Taki wydech będzie bardzo głosny,ale sa takie nakładki...
Jeżeli chiałbyś dowiedzieć się wiecej to pisz !!
Tuning001
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Lublin
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Rolling Barrier System - obrotowe beczki na drodze Rolling Barrier System - obrotowe beczki na drodze
    "Rolling Barrier System" to w skrócie obrotowe beczki na drodze system ten opracowała koreańska firma ETI. Jest to bariera drogowa złożona z obrotowych beczek, które mają bardzo duże możliwości pochłaniania ...
    Jak sobie radzić z wysokimi temperaturami w samochodzie? Jak sobie radzić z wysokimi temperaturami w samochodzie?
    Wysokie temperatury potrafią sprawić, że kierowcy są bardziej podenerwowani, szybciej się męczą, tracą koncentrację, a ich czas reakcji wydłuża się nawet o 22%. Według raportu Policji w zeszłym roku najwięcej wypadków ...

•  
    • Warto przeczytać
    • passat b5 german style
      Monster Truck Rock Star, 11
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Infiniti Q50