DODGE JOURNEY 2.0 Kontrolka ABS ESP

DODGE JOURNEY 2.0 Kontrolka ABS ESP

27 Lis 2018, 17:28

Od kilku tygodni pali mi się w aucie kontrolka - ABS ESP i poślizg...Palą się cały czas podczas jazdy. Poza tym mam wrażenie, że kierownica ściąga mi na prawą stronę podczas jazdy na wprost...Ostatnio były wymieniane opony oraz była ustawiana zbieżność kół. Kontrolki nie zniknęły...Jaka może być przyczyna?
Ostatnio edytowany przez Kitulina88, 29 Lis 2018, 06:01, edytowano w sumie 1 raz
Kitulina88
Obserwowany

• Re: DODGE JOURNEY 2.0 Kontrolka Abs esp

28 Lis 2018, 21:31

podłącz pod komputer a się wszystkiego dowiesz, nie ma co zgadywać, to nie czasy polonezów
    Kao
    Moderator
    Awatar użytkownika

Miejscowość: Francja
    Przebieg/rok: 40tys. km
    Auto: Jaguar X-type, E60, A8, ML
    Silnik: 2.0 D, 4.2 V8, 2.7
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Innowacyjna instalacja uzdatniania wody na terenie fabryki Audi Innowacyjna instalacja uzdatniania wody na terenie fabryki Audi
    Audi osiągnęło kolejny etap na drodze do produkcji samochodów wolnej od wytwarzania nieczystości. W fabryce w Ingolstadt ruszyło właśnie nowe centrum zaopatrzenia zakładu w wodę przemysłową. Wykorzystując istniejącą ...
    Toyota Supra - pięć generacji Toyota Supra - pięć generacji
    Toyota zaprosiła właścicieli oraz największych fanów klasycznych modeli Supry na zamkniętą imprezę z udziałem Tetsuyi Tady, twórcy Supry piątej generacji. Główny inżynier najnowszego sportowego coupe ...

•  
    • Warto przeczytać