DODGE JOURNEY 2.0 Kontrolka ABS ESP

DODGE JOURNEY 2.0 Kontrolka ABS ESP

27 Lis 2018, 17:28

Od kilku tygodni pali mi się w aucie kontrolka - ABS ESP i poślizg...Palą się cały czas podczas jazdy. Poza tym mam wrażenie, że kierownica ściąga mi na prawą stronę podczas jazdy na wprost...Ostatnio były wymieniane opony oraz była ustawiana zbieżność kół. Kontrolki nie zniknęły...Jaka może być przyczyna?
Ostatnio edytowany przez Kitulina88, 29 Lis 2018, 06:01, edytowano w sumie 1 raz
Kitulina88
Obserwowany

• Re: DODGE JOURNEY 2.0 Kontrolka Abs esp

28 Lis 2018, 21:31

podłącz pod komputer a się wszystkiego dowiesz, nie ma co zgadywać, to nie czasy polonezów
    Kao
    Moderator
    Awatar użytkownika

Miejscowość: Francja
    Przebieg/rok: 40tys. km
    Auto: Jaguar X-type, Audi A8, A6 c4
    Silnik: 2.0 D, 4.2 V8,2.6 V6
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Bezpieczeństwo dzieci w samochodzie, foteliki, podstawki, pasy Bezpieczeństwo dzieci w samochodzie, foteliki, podstawki, pasy
    To przykre, lecz do końca lat 90. w Polsce w ogóle nie dbano o bezpieczeństwo dzieci. Powszechne były przypadki przewożenia ich bez fotelików czy choćby podstawki, która zabezpieczyłaby je przed wysunięciem ...
    Godziny spędzone w korkach - spokój, koncentracja i kultura jazdy Godziny spędzone w korkach - spokój, koncentracja i kultura jazdy
    Kierowcy podróżujący samochodem po dużych miastach w Polsce wiele godzin spędzają stojąc w korkach. Jak w takich okolicznościach zachować spokój przypominamy o kilku zasadach, które ułatwią przemieszczanie ...

•  
    • Warto przeczytać