Dodge Journey wgranie map europy

Dodge Journey wgranie map europy

07 Lut 2019, 18:24

Witam kupiłem auto DODGA JOURNEY i potrzebuje wgrać polskie meni i mapy europy do nawigacji jeśli ktoś coś wie będę wdzięczny.Pozdrawiam Piotr.
12091976
Obserwowany

Re: Dodge Journey wgranie map europy

11 Lut 2019, 14:03

Jaki masz tam model nawigacji?

Samemu pewnie tego nie zrobisz ale są firmy które potrafią uaktualnić systemy z oprogramowaniem takim jak np. CTP2012, CTP13, CTP14, CTP15, CTP16. Wydaje mi się że jedno z tych powinno być zainstalowane w twojej nawigacji.
Cichy77
Stały forumowicz

Zdjęcia: 19
Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Uwaga na dzieci na drodze wracające lub idące do szkoły! Uwaga na dzieci na drodze wracające lub idące do szkoły!
    Skończyły się wakacje, a to oznacza, że z początkiem roku szkolnego (od 2 września w tym roku) na przejściach dla pieszych pojawiło się więcej dzieci. Są one szczególnie narażone na niebezpieczeństwo – rozkojarzone ...
    SKODA Octavia RS na Festiwalu Prędkości Goodwood SKODA Octavia RS na Festiwalu Prędkości Goodwood
    Podczas Festiwalu Prędkości Goodwood 2013 SKODA po raz pierwszy zaprezentuje Nową Octavię RS. Nowa SKODA Octavia RS to sportowa i jednocześnie najszybsza seryjna wersja najważniejszego modelu marki. Samochód będzie ...

•