Dolnośląskie - Pierwsze auto do 5-6k PLN

Dolnośląskie - Pierwsze auto do 5-6k PLN

14 Lip 2019, 19:09

Cześć, szukam jak widać taniego auta do jazdy miejskiej, 3/4 razy w miesiącu dłuższe trasy. Myślę o czymś z LPG, bo wiadomo - taniej. Auta, które rzuciły mi się w oczy: Astra G, szczególnie to ogłoszenie.

[link wygasł]

Co ewentualnie jeszcze powinienem brać pod uwage?
bios166
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 03 10 2012
Auto: Nie mam

Re: Dolnośląskie - Pierwsze auto do 5-6k PLN

14 Lip 2019, 19:40

Szukaj tego co masz blisko i w jak najlepszym stanie. Marka/model ma drugorzędne znaczenie

Astra generalnie wygląda dobrze ale bardzo dziwnym jest fakt sprzedaży auta, w które włożyło się niedawno tyle kasy
Invi
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: służbowe
Silnik: 2.0/170
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna

Re: Dolnośląskie - Pierwsze auto do 5-6k PLN

14 Lip 2019, 21:14

Tak jak przedmówca wspomniał w auto ostatnio trochę zostało włożone i już idzie na sprzedaż? Ale może to być sytuacja życiowa..
Jak masz niedaleko podjedź obejrzyj ale na pewno się nie napalaj.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 5
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Seat Cordoba
Silnik: 1.6 75km
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Toyota AA 1936 rok Toyota AA 1936 rok
    Napędzana 3,4-litrowym silnikiem z 6 cylindrami Toyota AA była pierwszym samochodem tego producenta. Prototyp wybudowany w domowych warunkach został zaprezentowany podczas pokazów w Tokio. Razem z modelem AA premierę ...
    Pierwszy airbag chroniący kolana kierowcy Pierwszy airbag chroniący kolana kierowcy
    Pierwszy airbag chroniący kolana kierowcy – Toyota Avensis (T250) –marzec 2003. Pierwsze poduszki powietrzne (airbagi) montowano jako opcję w samochodach koncernu GM już we wczesnych latach 70. System stał się ...

•