Doradźcie.

Re: Doradźcie.

20 Gru 2009, 21:38

Jak będziesz mało jeździł to benzyna, jak dużo to diesel albo LPG ;)
"Nie wiem co się tak uparłeś na to V6 skoro byle Opel, czy Ford to ma..."
Kierunkowskaz
Zaawansowany

Miejscowość: Warszawa (WI)

21 Gru 2009, 10:44

Niedźwiedź napisał(a):tyle co na paliwko i jeżdżenie

Ciężko będzie znaleźć takie auto :neutral: w każdym aucie występują jakieś usterki. Zwłaszcza 10-cio letnim...
Kamilp
Początkujący

Prawo jazdy od: 01 01 2001

21 Gru 2009, 14:13

Kamilp napisał(a):
Niedźwiedź napisał(a):tyle co na paliwko i jeżdżenie

Ciężko będzie znaleźć takie auto :neutral: w każdym aucie występują jakieś usterki. Zwłaszcza 10-cio letnim...

Wiem. Chodzi mi o to że nie chce kupić auta które będzie co rusz stało u mechanika a części które będę musiał co chwile wymieniać przewyższyły wartość autka.
Niedźwiedź
Nowicjusz

Miejscowość: Radlin
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Dwa egzemplarze Audi R18 e-tron quattro na FIA WEC, Bahrajn Dwa egzemplarze Audi R18 e-tron quattro na FIA WEC, Bahrajn
    Od następnej rundy FIA WEC w Bahrajnie w wyścigach wezmą udział dwa egzemplarze Audi R18 e-tron quattro. Będzie to pierwszy start prototypowego pojazdu marki Audi na piaskach pustyni. Jazda nocą i wysokie temperatury to ogromne ...
    Mazda6 zdobywa prestiżową nagrodę - Red Dot Design Mazda6 zdobywa prestiżową nagrodę - Red Dot Design
    Nowa Mazda6 została uhonorowana tegoroczną nagrodą "Red Dot", która jest wyrazem międzynarodowego uznania dla jej wyjątkowej stylizacji. Jest to kolejny sukces tego modelu oraz rewolucyjnego motywu projektowego "KODO: ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      S2020005
      Subaru Impreza STI
      Jaguar