Dorobienie elektrycznych szyb

29 Sie 2009, 15:38

witam!
chciałbym się dowiedzieć, czy jest możliwość dorobienia elektrycznech szyb tylnych w nowym Avensisie??? Planuję zakup nowej Avensis, a Toyota nie umożliwia wyposażenia opcjonalnego i aby mieć el. szyby trzeba kupić wersję droższą o 10 tys. zł. Jakich kosztów można się spodziewać przy takim dorabianiu??? ;)
bart-BMW-hezz93
Początkujący
 
Posty: 97
Miejscowość: podlaskie

30 Sie 2009, 16:30

Kolego Bart dowiadywałem się u swego znajomego ,który bawi się w przeróżne rzeczy ,zakładał już elektryczne podnośniki szyb do różnych samochodów,powiedział ,że z punktu widzenia technicznego można założyć elektrykę do każdego auta,problemem tylko może być ilość miejsca ale można założyć małe a bardzo silne silniczki,oszacował koszt z robocizną i z częsciami na 1000 zł,ja kiedyś widziałem na Allegro zestaw kompletny za 140 zł.Najpierw więc musisz poszukać kogoś kto podejmie się założenia elektryki ,niech zobaczy jaki silniczek trzeba kupić(zestaw) a ty sobie znajdziesz taki zestaw sam a ten ktoś ci tylko założy,nie będzie drogo.
PhantomASA1
Forumowicz VIP
 
Posty: 8466
Zdjęcia: 3
Miejscowość: Z prawdy :)

30 Sie 2009, 17:47

Dowiedz się czy nie przepadnie Ci gwarancja jak sam sobie założysz elektryczne szyby do tyłu bo różnie z tym bywa. albo zadzwoń do serwisu Toyoty i się zapytaj o koszt założenia ele. szyb.
PrezesArtek
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 1848
Miejscowość: Sosnowiec
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: Audi S8 i Wp11-144
Silnik: AVP, QG18DE
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2001
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Toyota 2000GT Convertible
    Trudno znaleźć bardziej stylowego i pożądanego klasyka z Japonii niż Toyota 2000GT. Opływowe nadwozie z długą maską, szprychowe felgi i otwierane światła nadają jej wyjątkowego charakteru. A status pierwszego supersamochodu ...
    Przełomowe innowacje Toyoty, o których nie wiedzieliście
    Pierwszy elektryczny SUV na świecie, pierwsze auto wyścigowe z turbo czy też pierwsze sprzęgło bez toksycznego azbestu to tylko kilka z licznych innowacji Toyoty, które zmieniły i nadal pozytywnie zmieniają świat motoryzacji. ...