Dowód rejestracyjny POMOCY

Dowód rejestracyjny POMOCY

02 Sie 2008, 18:28

Witam mam problem który polega na tym ze mam motor ale nie mam do niego dowodu rejestracyjnego i chciał bym wyrobić nowy tzn zarejestrować go na nowo. Czy kiedyś ktoś z was przerabiał ten temat ??
Lub ma wskazówke gdzie zacząć sprawe, bo po odwiedzeniu Urzedu Komunikacji w moim mieście nie dowiedziałem się praktycznie niczego.
nojkiewicz
Nowicjusz

Re: Dowód rejestracyjny POMOCY

03 Sie 2008, 18:38

Napisz czy ten motocykl jest na Ciebie zarejestrowany (tzn czy ty byłeś w tym starym dowodzie rejestracyjnym) czy kupiłeś go bez dowodu bo to rznica jest. Jeżeli byłeś w dowodzie to musisz wyrobić wtornik a jezeli nie to misisz miec zaswiadczenie z poprzedniego WK o tym ze pojazd byl tam zarejestrowany.
kropka1
Początkujący

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nowa Mazda6, debiut kolejnej wersji tego modelu Nowa Mazda6, debiut kolejnej wersji tego modelu
    Podczas tegorocznego Salonu Samochodowego w Moskwie debiutuje kolejna wersja modelu Mazda6. To drugi przedstawiciel (po CX-5) nowej generacji samochodów Mazda, wykorzystujący pełen zakres TECHNOLOGII SKYACTIV oraz ...
    Objawy uszkodzenia turbosprężarki Objawy uszkodzenia turbosprężarki
    Obecnie niemal każdy samochód z silnikiem diesla jak i benzynowym wyposażony jest w turbosprężarkę. Ma ona na celu zwiększenie ilości powietrza doprowadzanego do cylindrów a co za tym idzie zwiększenie jego mocy. Niestety ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Monster Truck Rock Star, 11
      Infiniti Q50