Dowód rejestracyjny

Dowód rejestracyjny

27 Lut 2015, 19:03

witam, rejestrowałem auto w poniedziałek 23.02, dostałem dowód tymczasowy, w poniedziałek sprawdziłem status na info-car i pisało standardowo, że przyjęto wniosek i dokument został zamówiony, dziś po południu dostałem smsa, że starosta zaprasza po odbiór dowodu rejestracyjnego, także na info-car zmienił się status na "dokument do odbioru" myślałem, że czeka się dłużej i zastanawiam się czy jest wszystko ok czy nie zarejestrowali? czekał ktos też tak krótko?
Eskimos91
Nowicjusz

Auto: Fiat

Re: Dowód rejestracyjny

27 Lut 2015, 20:35

Nieee :) Bankowo wszystko w porządku, czasami robią znacznie szybciej.
Finansolog
Początkujący
Awatar użytkownika

Prawo jazdy od: 10 10 2007
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: BMW
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nadwozie koncepcyjnej Kia Sportspace Nadwozie koncepcyjnej Kia Sportspace
    W przeciwieństwie do klasycznych pojazdów typu kombi, station wagon czy nawet shooting brake – Kia Sportspace wyróżnia się zdecydowanie odmienną i wyszukaną architekturą w stosunku do tradycji. Wydłużoną ...
    Studyjne wersje nowego Golfa BlueMotion i Golfa GTI Studyjne wersje nowego Golfa BlueMotion i Golfa GTI
    Podczas rozpoczynającego się dzisiaj Międzynarodowego Salonu Samochodowego w Paryżu w centrum uwagi na stoisku Volkswagena znajduje się nowy Golf. Zbliżone do wersji seryjnych modele studyjne Golfa BlueMotion i sportowego ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Infiniti Q50
      Autosacrum 2009