DS 904

DS 904

26 Cze 2018, 10:51

Witam, pożyczyłem sobie taki sprzęt jak w temacie. Wie ktoś może czy da się wgrać np Skodę bo akurat tego oprogramowania nie ma a jest mi potrzebne? Nie widzę za bardzo takich sterowników w necie. Dzięki za odpowiedź
Laik90
Początkujący

Prawo jazdy: 02 04 2009
Przebieg/rok: 13tys. km
Auto: Opel Astra H
Silnik: 1.6 TWINPORT 105 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2005

Re: DS 904

28 Cze 2018, 19:13

Chodzi ci o interfejs Viakena V-scan DS904? Tam można wgrywać osobno dane marki jak potrzebujesz jeżeli oczywiście wcześniej nie zostały dodane w pakiecie. Jak nie masz Skody to musisz po prostu taki pakiet dokupić i myślę że w necie jak znajdziesz to może on nie działać do końca poprawnie.

Zerknij sobie na stronę viakena i tam masz możliwość kupienia pakietu Skody za 75zł właśnie sprawdziłem https://viaken.pl/pl/jedna-wybrana-marka-dla-vscan-ds904-ds907-ds927-promocja-do-konca-wakacji.html
Cichy77
Stały forumowicz

Zdjęcia: 38
Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jaki najlepszy samochód prowadził Jeremy Clarkson? Jaki najlepszy samochód prowadził Jeremy Clarkson?
    Jeremy Clarkson odpowiedział na kilka pytań dla motoryzacyjnej platformy społecznościowej Drivetribe. Wśród poruszonych wątków padł temat najlepszego samochodu, jaki kiedykolwiek prowadził. Okazuje się, że słynny ...
    Słynny wolnossący silnik V10 Lexusa LFA Słynny wolnossący silnik V10 Lexusa LFA
    Legendarny Lexus LFA był bez dwóch zdań najbardziej ambitnym projektem w historii japońskiego producenta aut luksusowych. Supersamochód o nadwoziu wykonanym w całości z kompozytów zbrojonych włóknem ...