Duże auto do 40k.PLN

Duże auto do 40k.PLN

22 Kwi 2010, 17:03

Witam,
jako, że jest to mój pierwszy wpis na forum to chciałbym się przywitać. :wink:
A teraz do sedna sprawy, a więc chciałbym się was zapytać jakie auto byście mi polecili w przedziale cenowym 40-45tysięcy(ale to jest już górna granica, której nie chciałbym przekroczyć). Chodzi mi o auto rodzinne, dobrze wyposażone z dużym bagażnikiem. I tu zaczyna się problem, ponieważ nie chodzi mi tylko o pojemność, ale jeszcze o wysokość otworu bagażnika. Będę przewoził różne wysokie przedmioty więc "niski" bagażnik nie wchodzi w gre. :mrgreen:
Co do parametrów auta to chciałbym, aby był to diesel ewentualnie benzynka z gazem. Rocznik minimum 2002.

Rozważę każdą propozycję. Narazie spodobał mi sie taki Land Rover
[link wygasł]

Pozdrawiam
Nikuś
Nikuś
Nowicjusz

Miejscowość: wwa

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Godziny spędzone w korkach - spokój, koncentracja i kultura jazdy Godziny spędzone w korkach - spokój, koncentracja i kultura jazdy
    Kierowcy podróżujący samochodem po dużych miastach w Polsce wiele godzin spędzają stojąc w korkach. Jak w takich okolicznościach zachować spokój przypominamy o kilku zasadach, które ułatwią przemieszczanie ...
    Hybrydowe 4x4 Lexusa - RX, NX, UX Hybrydowe 4x4 Lexusa - RX, NX, UX
    Japoński producent samochodów klasy premium, który wraz z wprowadzeniem w 1989 roku flagowego Lexusa LS podbił segment aut reprezentacyjnych limuzyn, w niespełna dekadę później de facto stworzył kategorię ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mitsubishi E-Evolution Concept, wnętrze
      Habaj, Mitsubishi Lancer Evo IX, Rajd Karkonoski 2012, 4
      Silnik V8 BMW
      Autosalon Genewa 2006