Duże auto do 40k.PLN

Duże auto do 40k.PLN

22 Kwi 2010, 16:03

Witam,
jako, że jest to mój pierwszy wpis na forum to chciałbym się przywitać. :wink:
A teraz do sedna sprawy, a więc chciałbym się was zapytać jakie auto byście mi polecili w przedziale cenowym 40-45tysięcy(ale to jest już górna granica, której nie chciałbym przekroczyć). Chodzi mi o auto rodzinne, dobrze wyposażone z dużym bagażnikiem. I tu zaczyna się problem, ponieważ nie chodzi mi tylko o pojemność, ale jeszcze o wysokość otworu bagażnika. Będę przewoził różne wysokie przedmioty więc "niski" bagażnik nie wchodzi w gre. :mrgreen:
Co do parametrów auta to chciałbym, aby był to diesel ewentualnie benzynka z gazem. Rocznik minimum 2002.

Rozważę każdą propozycję. Narazie spodobał mi sie taki Land Rover
[link wygasł]

Pozdrawiam
Nikuś
Nikuś
Nowicjusz

Miejscowość: wwa

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Mitsubishi i-MiEV najlepszym ekologicznym pojazdem Mitsubishi i-MiEV najlepszym ekologicznym pojazdem
    Model i-MiEV, oferowany przez Mitsubishi Motors Australia Limited (MMAL), został ogłoszony przez magazyn Green Lifestyle najlepszym ekologicznym pojazdem na rynku w Australii. Ten w pełni elektryczny model wywalczył najwyższe ...
    Cyfrowe lusterko wsteczne - Lexus LS Cyfrowe lusterko wsteczne - Lexus LS
    Piąta generacja Lexusa LS wyposażona jest w wiele elektronicznych udogodnień, takich jak pakiet bezpieczeństwa czynnego z funkcjami automatycznego prowadzenia czy 24-calowy, kolorowy wyświetlacz HUD. Łatwą do przeoczenia, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      Monster Truck Rock Star, 11
      Autosacrum 2009
      GTP Light