Duże auto do 40k.PLN

Duże auto do 40k.PLN

22 Kwi 2010, 16:03

Witam,
jako, że jest to mój pierwszy wpis na forum to chciałbym się przywitać. :wink:
A teraz do sedna sprawy, a więc chciałbym się was zapytać jakie auto byście mi polecili w przedziale cenowym 40-45tysięcy(ale to jest już górna granica, której nie chciałbym przekroczyć). Chodzi mi o auto rodzinne, dobrze wyposażone z dużym bagażnikiem. I tu zaczyna się problem, ponieważ nie chodzi mi tylko o pojemność, ale jeszcze o wysokość otworu bagażnika. Będę przewoził różne wysokie przedmioty więc "niski" bagażnik nie wchodzi w gre. :mrgreen:
Co do parametrów auta to chciałbym, aby był to diesel ewentualnie benzynka z gazem. Rocznik minimum 2002.

Rozważę każdą propozycję. Narazie spodobał mi sie taki Land Rover
[link wygasł]

Pozdrawiam
Nikuś
Nikuś
Nowicjusz

Miejscowość: wwa

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak uniknąć poślizgu? - dynamiczna sytuacja na drodze Jak uniknąć poślizgu? - dynamiczna sytuacja na drodze
    Koniec jesieni i początek zimy to czas, gdy wielu kierowców musi przyzwyczaić się do warunków atmosferycznych, które zwiększają ryzyko poślizgu. Jak nie dopuścić do wpadnięcia w poślizg oraz jak wyjść ...
    Silnik 2.5 D-4D w Hiluxie Powerboost Silnik 2.5 D-4D w Hiluxie Powerboost
    W Toyocie Hilux wzmocnione mogą być obydwa silniki Diesla, tj. 2.5D-4D i 3.0 D-4D. Ten pierwszy zyskuje 23 KM mocy (do 167 KM), oraz 67Nm momentu obrotwego (do 410 Nm). Silnik 3.0 D-4D w Hiluxie Powerboost będzie rozwijał ...

•