Dwie części do samochodu Chrysler Voyager.

Dwie części do samochodu Chrysler Voyager.

06 Kwi 2014, 22:40

Witam, otrzymałem dwie zbędne części do samochodu "Chrysler Voyager", być może są one w jakiś sposób uniwersalne, nie mam zielonego pojęcia, stąd mój post.

Części mają identyfikator K05086651AA i K05066779AA, posiadam do nich fakturkę tutaj zdjęcie:
Image

Widzę kwotę za jaką zostały zakupione ale nie spodziewam się takiej otrzymać, moje pytanie brzmi za ile rozsądnie mogę to wystawić na aukcji, ogłoszeniu?
Oba elementy są nowe.
devilx997
Obserwowany

Auto: Nie mam

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Kia Picanto LPG (bi-fuel) - małe zwinne i oszczędne auto Kia Picanto LPG (bi-fuel) - małe zwinne i oszczędne auto
    W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na samochody małe o niskich kosztach eksploatacyjnych, Kia przygotowała wersję "dwupaliwową" najmniejszej pod względem wymiarowym linii Picanto. Debiutująca na 65 frankfurckim Salonie ...
    VW Caddy BiFuel z fabryczną instalacją LPG VW Caddy BiFuel z fabryczną instalacją LPG
    Volkswagen Caddy dzięki wielu wersjom nadwozia, szerokiej gamie silników i dwóm rozstawom osi, jest niezwykle uniwersalnym samochodem. Świetnie sprawdzi się jako auto użytkowe w pracy, jak i jako samochód ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      passat b5 german style
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Autosacrum 2009