Dwumasa w Altea XL DSG 103kW

Dwumasa w Altea XL DSG 103kW

03 Gru 2018, 00:37

Witam. W mojej Altei 2.0 DSG 103kW potrzebuję wymienić dwumasę - stuka na zimnym silniku. Czy powinienem jednocześnie wymieńić sprzęgło? Czy ktoś poleca jakiś warsztat w okolicach Bielska-Białej?
Mirek100
Nowicjusz

Miejscowość: Śląskie
Prawo jazdy: 0- 0-1986
Auto: Altea XL
Silnik: 2.0 TDI 140KM
Paliwo: Diesel
Typ: MPV
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2008

Re: Dwumasa w Altea XL DSG 103kW

16 Gru 2018, 15:46

Ja mogę polecić Ci SerwisRegeneracja, regeneracja koła dwumasowego mamy partnerów w całej Polsce skontaktuj się z nami telefonicznie. Główny oddział znajduje się w Kielcach jednego dnia zregenerujemy koło dwumasowe i je zainstalujemy. :)
Studio92
Nowicjusz

Re: Dwumasa w Altea XL DSG 103kW

17 Gru 2018, 00:31

Dzięki za informacje. Chyba się zdecyduję po nowym roku. Pozdrawiam
Mirek100
Nowicjusz

Miejscowość: Śląskie
Prawo jazdy: 0- 0-1986
Auto: Altea XL
Silnik: 2.0 TDI 140KM
Paliwo: Diesel
Typ: MPV
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2008
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Dlaczego warto jest rozważyć zakup dobrego pokrowca samochodowego? Dlaczego warto jest rozważyć zakup dobrego pokrowca samochodowego?
    Podstawą korzystania z każdego samochodu jest zapewnienie mu należytej ochrony. Tyczy się to nie tylko wnętrza wozu, lecz także karoserii. Jednym z podstawowych elementów wyposażenia naszego garażu powinny być zatem ...
    Bez kichania, kaszlu i łzawienia oczu w samochodzie Bez kichania, kaszlu i łzawienia oczu w samochodzie
    Przez kilka chłodniejszych miesięcy w przewodach i zakamarkach układu klimatyzacji zdążyły zebrać się szkodliwe dla naszego organizmu zanieczyszczenia, grzyby i pleśnie. U wielu ludzi wywołują one takie nieprzyjemne reakcje ...

•