Dylemacik... Proszę o poradę

Re: Dylemacik... Proszę o poradę

15 Wrz 2008, 18:11

Rozumiem, że za wszelką cenę starasz się jej opchnąć opinie społeczną dresów, ale jej takie auto nie jest do niczego potrzebne ;)
zupazkota
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: GOP

15 Wrz 2008, 18:18

Po prosu uważam, że jak ktoś pokonuje ponad 1000km miesięcznie, z czego 80% w trasie to diesel jest mile widziany. Ale niech kupi jednak forda fieste w benzynie, bo przecież KAŻDY kierowca TDI to dresiarz. :roll:
Potrzebujesz czegokolwiek z E36 328i coupe mpakiet - dużo "rarytasów" - pisz na pw,
jiGsaw
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika

Miejscowość: Rumia
Auto: BMW

15 Wrz 2008, 18:23

A francuzy to całkowity szmelc ;)
I koreańce :oops:
zupazkota
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: GOP

15 Wrz 2008, 19:14

spokój proszę. nie zachowujcie się jak przekupy co zawsze musi być ich słowo ostatnie :wink:
wdz_ nie ma i nie chciałbym, żeby ktoś zaczął zachowywać się podobnie do niego.
Karson
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 20
Miejscowość: Kielce

15 Wrz 2008, 20:08

oj teraz to już sama nie wiem... co wybrać.... Jestem młodym kierowcą (mam prawko od miesiąca :D) i chcę kupić sobie pierwsze autko żeby można nim pojeździć troszkę... a pomysłów jaki ma być było już dużo... ostatecznie zatrzymało się na fiesta kontra polo... mam nadzieję że wygra lepszy :)

Dzięki wszystkim za porady :)
groszek.justyna
Nowicjusz

Miejscowość: Płock

15 Wrz 2008, 20:41

Oba powinny spełnić postawione kryteria, ja bym się skłaniał minimalnie ku VW. Do usług na przyszłość, obyś była zadowolona z samochodu.
Potrzebujesz czegokolwiek z E36 328i coupe mpakiet - dużo "rarytasów" - pisz na pw,
jiGsaw
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika

Miejscowość: Rumia
Auto: BMW
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wartość rezydualna, czyli co zrobić, żeby jak najmniej stracić Wartość rezydualna, czyli co zrobić, żeby jak najmniej stracić
    Samochody tracą na wartości najbardziej w ciągu pierwszych trzech lat eksploatacji. Po tym okresie cena auta spada nawet do 40 proc. jego wartości początkowej. Jeśli jest to intensywnie eksploatowany samochód firmowy, który ...
    Mitsubishi Lancer najbardziej niezawodnym modelem Mitsubishi Lancer najbardziej niezawodnym modelem
    Mitsubishi Lancer zostało uznane przez specjalistów z firmy Warranty Direct za najbardziej niezawodny model ostatnich 15 lat. Obchodząca 15 urodziny firma poddała analizie ponad 200 tyś. aktualnych i wygasłych polis ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Infiniti Q50
      Subaru Impreza STI
      Jaguar
      MINI Clubman Bond Street, tył