Dylemacik.............

Dylemacik.............

11 Sty 2007, 11:21

Witam wszystkich. Mam pewien problem. Otoz planuje kupic sobie jakis nieduzy aktywny subwoofer do autka i zastanawiam sie nad dwoma. Oto one:

Blaupunkt THB 200A

Alpine SWD-1600

Mysle nad takimi albo podobnymi do tych, dlatego ze niestety bagaznik mi jest caly potrzebny do uzytku i raczej nie moge sobie pozwolic na wstawienie tam suba czy tuby wiec tego typu rozwiazanie tylko wchodzi w gre. Niestety w necie nie znalazlem za wiele na temat tych sprzetow. Jedynie na angielskiej stornie znalazlem recenzje o Alpine SWD-1600. Poza tym chce tez jak najmniej na to wydac bo mam niestety maly budzet do wykorzystania. Dlatego prosze o rade. Mozne znacie jakies inne subwoofery tego typu innych firm, ktore sa tansze a niewiele gorsze.
Z gory dziekuje za odpowiedzi. :)
(^_^)
Jedi
Nowicjusz

Miejscowość: Bydzia

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Toyota Corolla TE27 (1972–1974) Toyota Corolla TE27 (1972–1974)
    To właśnie od niej zaczyna się wielka przygoda Corolli ze sportem. Pod maską lekkiego, ważącego zaledwie 855 kg nadwozia coupe ówczesnej Corolli TE27 zamontowano 115-konny silnik DOHC z Celiki. Ta wersja trafiła do ...
    Audi R18 e-tron quattro po raz pierwszy zwycięża w Sebring Audi R18 e-tron quattro po raz pierwszy zwycięża w Sebring
    Audi odniosło kolejny historyczny sukces w sporcie motorowym. Wygrana Audi R18 e-tron quattro w dwunastogodzinnym wyścigu w Sebring na Florydzie, to jednocześnie pierwsze zwycięstwo wyścigowej hybrydy w tym klasycznym amerykańskim ...

• BMW i8 Concept Spyder, przód
      Porsche Cayman S
      F#2
      Kamasa-TOOLS, narzędzia, sciągacze, szafki