Dylemat... auto - 8-10 tys. lub 12-13 tys.

Re: Dylemat... auto - 8-10 tys. lub 12-13 tys.

07 Paź 2016, 12:58

Da się coś jeszcze zrobić z Galanta z taką podłogą/progami? Nadkola czyste od rdzy.
Cena 8k tyle tylko że jest to 2.4GDI :(
MadLoneWolf
Nowicjusz

Auto: Nie mam

14 Paź 2016, 13:35

Zerknie ktoś na te oferty? Chciałbym wiedzieć które uważacie że warto odwiedzić a które lepiej sobie darować

[link wygasł] - sprzedający przyznaje że trochę rudej na nadkolach, jeśli reszta byłaby ok to 1500 na wiosnę i blachę chyba dałoby się zrobić
[link wygasł] wydaje się całkiem ok, dużą pojemność niweluje gaz więc koszty jazdy byłyby spoko
[link wygasł] też według mnie wygląda solidnie, ale nie wiem jak z kosztami serwisowym Volvo
[link wygasł]
[link wygasł] nie jestem pewien jak z oplowskim 2.2 :( opinie chyba ma słabe
[link wygasł] niby od handlarza, trochę rzeczy w nim zrobił (wszystkie płyny i filtry, a wczoraj sprzęgło), tylko nie wiem dlaczego rozbebeszał tak bardzo środek (czyżby auto po powodziowe), no i ten wyczyszczony silnik

Ktoś coś? Będę wdzięczny, bo zakup staje się już powoli pilny... Do końca października muszę ogarnąć auto bo z pracy zacznę chyba pół nocy wracać :/
MadLoneWolf
Nowicjusz

05 Lis 2016, 22:13

Warto którymś się zainteresować?

[link wygasł]

[link wygasł] - niby handlarz ale cena raczej nie należy do zaniżonych
MadLoneWolf
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jazda po spożyciu alkoholu - alkoholowy zawrót głowy Jazda po spożyciu alkoholu - alkoholowy zawrót głowy
    Zdarzenia drogowe będące wynikiem jazdy po spożyciu alkoholu od wielu lat stanowią przekleństwo polskich dróg. Podjęte przez policję działania przynoszą efekty, ale wciąż jest wiele do zrobienia.
    Tajemnice układów kierowniczych Tajemnice układów kierowniczych
    Układy kierownicze stosowane w modelach ŠKODY to zaawansowane zespoły różniące się budową, ale stające przed tymi samymi wyzwaniami: komfortowym i precyzyjnym prowadzeniem, oszczędzaniem paliwa oraz bezpiecznym ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Hudsons of Dudley Ltd - 1929 Scammell 100 Ton Tractor
      Lotnisko Dajtki - Piknik
      Chevrolet Corvette C6
      Fiat Idea, przód