Dylemat, auto do 20k

Re: Dylemat, auto do 20k

06 Lis 2017, 17:35

Ja tego nie mogę potwierdzić - mam i siedziałem zanim kupiłem ( bo też czytałem opinie, że 407 ma mało miejsca ) i mówię z całą odpowiedzialnością - nie jestem filigranowej budowy ciała, po ustawieniu przedniego fotela siadłem do tyłu i miejsca na nogi miałem dużo. W moim odczuciu nie chodzi chyba o miejsce między fotelem kierowcy czy pasażera a miejscem na tylnym siedzisku, tylko o samo tylne siedzisko - jest dość głębokie i to chyba powoduje, że na nogi jest więcej miejsca, bo w wolnej przestrzeni między fotelami są tylko nogi. Kolana są tak jakby już na siedzisku. A druga sprawa, to wydaje mi się, że wyprofilowanie przednich siedzeń - te też są tak wygięte, że jest miejsce za nimi na nogi. Myślę, że ludziska narzekają o miejsce na stopy - tutaj faktycznie - jak fotel jest ustawiony na najniższej pozycji, to nóg za bardzo nie ma jak trzymać. Ale że Peugeot nie jest wysokim autem, to fotel zazwyczaj jest ustawiony na najwyższej pozycji ( przynajmniej ja tak mam bo mi się wygodniej wsiada i wysiada ). I wtedy jest cała kupa wolnego miejsca.
O przodzie nawet nie wspominam, bo tam miejsca jest mnóstwo. Można śmiało rozprostować nogi, a jeszcze zostaje miejsce. A o bagażniku to już wogóle - bardzo wielkim plusem jest to, że nie ma w bagażniku nadkoli. Jest prostokątny kufer. Duży i szeroki.
17 kwietnia 2018 na guza mózgu zmarła moja kochana żona Beti, mając 44 lata. Na forum jestem teraz sporadycznie.
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1184
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Pięć zasad kiedy nie powinniśmy wrzucać na luz? Pięć zasad kiedy nie powinniśmy wrzucać na luz?
    Wokół prawidłowego stosowania sprzęgła narosło kilka mitów, które są popularne wśród wielu kierowców. Podpowiadamy oraz wyjaśniamy, kiedy i w jaki sposób używać pedału sprzęgła. Zwalniając, ...
    Hybrydowa klasa luksusowa – przegląd rynku premium Hybrydowa klasa luksusowa – przegląd rynku premium
    Samochody hybrydowe zyskują coraz większą popularność, a marki premium bynajmniej nie pozostają tu wyjątkiem. W ofercie tego segmentu z roku na rok pojawia się coraz więcej modeli z napędem hybrydowym. Rynek samochodów ...

•