Dylemat

Re: Dylemat

05 Mar 2010, 15:19

Kamil908 napisał(a):Teraz juz sam mam dylemat. Jestem sklonny bardziej wobec golfa kombi 3.
Passatow b4 juz chyba nie ma w dobrym stanie i ceny sa zawyzone, ale ten golf wyglada arcy ciekawi, a mi chodzi przedewszystkim o niskie spalanie i bezawaryjne auto bo co lepszego 19 latkowi potrzebne i musi byc kombii bo planuje dzialalnosc gosp otworzyc

oj zdziwił bys sie znajomy bedzie miał do sprzedania Passata B4 Kombi 1.9TDI z tego co sie orientuje,niewiem który to rocznik ale chce za niego 11tys.zł,sam jak bym miał tą kase to bym brał od strzała bo auto mam pewne bo wkoncu od mechanika i auto jest bardzo dobrze utrzymane.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 8
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Opel Corsa B
Silnik: 1.4 60km
Paliwo: Benzyna

05 Mar 2010, 16:04

Do działalności..?
To lepsza Nubira kombi z lpg !!!
Młodsza i świetnie jezdzi na gazie oraz ma tanie części.
jakbym miał porównac koszty utrzymania starszego Golfa III z TDI i Nubiry z lpg,to pewnie Nubira wyszłaby taniej a jszcze może byc z klimą...
[link wygasł]
[link wygasł]
:wink:
Wszyscy jesteśmy hedonistami...
artur73
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 18
Miejscowość: POZNAŃ
Prawo jazdy od: 02 10 1991
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: różne ,ale ulubiona-Laguna 2,0
Silnik: 114 KM,
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna

05 Mar 2010, 20:29

albo ta nubira albo [link wygasł] chociaz masz mlode auto a czesci tanie tez a nie sluchaj zlych opini o fiacie sa tak samo awaryjne jak kazde inne, albo [link wygasł] rewelacyjne silniczki jtd fiatoskie niczym nie ustepuja tdi ja po prostu nie dalbym 11tys za prawie 20letnie auto
tower
tower
Początkujący

Miejscowość: kalisz

05 Mar 2010, 20:49

Popraw drugi link bo to ten sam co w pierwszym :wink: i masz racje że silniki Fiatowskie JTD to udana konstrukcja i można sie nimi śmiało zainteresować.Możesz wziac pod uwage też Fiacika z JTD tylko że takiego:
[link wygasł]
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 8
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Opel Corsa B
Silnik: 1.4 60km
Paliwo: Benzyna

05 Mar 2010, 21:07

no mniej wiecej o to mi chodzilo co wkleil barol :wink: wiec mowie albo to jtd albo benzyna np 1.6 16V z dobra sekwencja i na pewno pojezdzisz i nie bedzie to auto pamietajace nrd i rfn :twisted:
tower
tower
Początkujący

Miejscowość: kalisz
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Najpiękniejsze, najdroższe, najszybsze samochody na VSR 2012 Najpiękniejsze, najdroższe, najszybsze samochody na VSR 2012
    Na VERVA Street Racing 2012 zobaczmy najpiękniejsze, najdroższe i najszybsze samochody. Absolutne unikaty światowej motoryzacji. Owoce geniuszu konstruktorów, które rzadko opuszczają luksusowe kolekcje sławnych ...
    Transport ładunków sypkich Transport ładunków sypkich
    Do przewozu sypkich i suchych produktów luzem niezbędny jest odpowiedni sprzęt oraz wykwalifikowana kadra. Ważne jest także wieloletnie doświadczenie pozwalające odpowiednio transport przygotować oraz przewidzieć prawdopodobne ...

•  
    • Warto przeczytać
    • 8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Monster Truck Rock Star, 11
      Autosacrum 2009
      Subaru Impreza STI