Dym spod maski

Dym spod maski

06 Lip 2018, 00:20

Witam, dzisiaj jadąc autem poczułem smród tak jakby przepalone kable czy coś podobnego. Otwieram maske a tam widzę, że coś sie zarzy i leci sporo dymu. Odłączyłem akumulator w razie czego i spryskałem gaśnicą. Mam nagrane dwa filmiki proszę obejrzcie je i może ktoś wie co to może być.
Samochód to Hyundai Matrix z 2004 roku.

Filmiki:

[Aby zobaczyć link musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

[Aby zobaczyć link musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

(to na początku małe czerwone to jest żar i paliło się dalej, pod koniec filmu widać wydobywający sie dym)
kurpro
Obserwowany

Re: Dym spod maski

10 Lip 2018, 18:13

Słabo widać na filmiku ;/ co to dokładnie jest.

Wrzuć może jakieś lepsze zdjęcie tego lub opisz nam co to jest czy to jest jakaś wtyczka, kable, ja tego nie mogę zidentyfikować oglądając filmik.
Cichy77
Stały forumowicz

Zdjęcia: 35
Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Budowlany ekstremista - wywrotka Budowlany ekstremista - wywrotka
    Jeszcze jesienią ubiegłego roku mieliśmy okazję przetestować samochód Mercedes-Benz Arocs AK 8×6 w wersji Grounder – na tym właśnie podwoziu KH-kipper zabudował półokrągłą wywrotkę tylnozsypową W1U ...
    Monterey Car Week - 12 aut obok których nie można przejść obojętnie Monterey Car Week - 12 aut obok których nie można przejść obojętnie
    Palące kalifornijskie słońce, tłumy koneserów najlepszej motoryzacji i setki wyjątkowych, niespotykanych samochodów, wartych niejednokrotnie miliony dolarów – właśnie takie jest słynne Pebble Beach ...

•