Dymek z awaryjek w golfie

dymek z awaryjek w golfie

16 Lip 2014, 06:01

Witam mam mały problem, wczoraj stojąc na światłach moim golfem mając właczony lewy kierunek, nagle zaczał mi leciec dymek tak jakby od papierosa i pojawił się zapach palonych kabli było to w okolicy kierownicy, przycisku świateł awaryjnych, lecz po kilku sekundach wszystko znikneło i normalnie mogłam jechac, o co chodzi czy powinnam się martwić, nie chce siać Paniki u elektryka dlatego piszę do was :) Prosze o pomoc i rady. CZy centralny zamek moze miec z tym coś wspólnego?
lamka96
Obserwowany

Prawo jazdy od: 14 01 2010
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: volfswagen
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1995

Re: dymek z awaryjek w golfie

18 Lip 2014, 10:11

Warto sprawdzić na początek bezpieczniki od kierunków czy są założone prawidłowe. Na pokrywce od nich lub gdzieś obok powinna być informacja za co odpowiada dany bezpiecznik i jaką powinien mieć wartość.
Warto też wyjąć przełącznik od świateł awaryjnych i sprawdzić czy nie ma nadpalonych styków.
ArteK
Forum Samochodowe

Zdjęcia: 10603
Miejscowość: Warszawa
Prawo jazdy od: 12 12 1996
Przebieg/rok: 23tys. km
Auto: Toyota Yaris, Grand Voyager
Silnik: 1.3 VVTi, 3.3 V6
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2008

Re: dymek z awaryjek w golfie

18 Lip 2014, 23:12

miałem to samo w passacie po nagrzaniu samochodu na słońcu. Nic z tym nie robiłem i jest spokój.
kamil638
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Miejscowość: Wrocław
Prawo jazdy od: 01 01 2001
Auto: Mercedes w210
Silnik: 2.9 td
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 1999
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Mitsubishi Concept G4 to nowy kompaktowy sedan Mitsubishi Concept G4 to nowy kompaktowy sedan
    Podczas trzydziestego czwartego Międzynarodowego Salonu Samochodowego w Bangkoku (trwającego od 25 marca do 7 kwietnia) Firma Mitsubishi Motors (Thailand) Co., Ltd. (MMTh) zaprezentuje koncepcyjny model MITSUBISHI Concept ...
    Jak głód wpływa na prowadzenie samochodu przez kierowcę? Jak głód wpływa na prowadzenie samochodu przez kierowcę?
    Wielu kierowcom zdarza się prowadzić samochód, odczuwając głód, co skutkuje zmęczeniem oraz obniżoną koncentracją. Żeby tego uniknąć, część osób decyduje się na jedzenie w samochodzie, co jest równie ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      passat b5 german style
      Subaru Impreza STI
      GTP Light