Dziwna (?) awaria radia

dziwna (?) awaria radia

29 Wrz 2010, 08:10

Witam,

moje radio w samochodzie (kenwood) zastrajkowało. Gra jak tylko ruszam, zmieniam prędkość, jadę po nierówności - przerywa i pokazuje sie komunikat call - wystarczy wtedy wcisnąć jakikolwiek przycisk - wraca do normy na moment i znowu tak. Podobne rzeczy robił mi jakiś rok temu, nagle przestał i teraz znowu - co to może być? Będę wdzięczna za pomoc.
magabo
Nowicjusz

Miejscowość: Poznań

Re: dziwna (?) awaria radia

30 Wrz 2010, 12:35

magabo napisał(a):Witam,

moje radio w samochodzie (kenwood) zastrajkowało. Gra jak tylko ruszam, zmieniam prędkość, jadę po nierówności - przerywa i pokazuje sie komunikat call - wystarczy wtedy wcisnąć jakikolwiek przycisk - wraca do normy na moment i znowu tak. Podobne rzeczy robił mi jakiś rok temu, nagle przestał i teraz znowu - co to może być? Będę wdzięczna za pomoc.

Zdemontowac radio i sprawdzic kabel tel mute (brazowy)
Odkodowanie radii samoch email:stanislawgoclon@o2.pl tel 509674475 GG 6005324
elektron1234
Aktywny

Miejscowość: Rzeszow
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Północ - Południe SKYACTIV, wielki finał wyprawy Mazdy Północ - Południe SKYACTIV, wielki finał wyprawy Mazdy
    Wyprawa Mazdy "Północ-Południe SKYACTIV" dotarła do mety. Właśnie zakończyła się dwutygodniowa podróż Haliny Mlynkovej i Łukasza Nowickiego w ramach projektu Północ-Południe SKYACTIV, realizowanego przez ...
    [SUV-C] Sportage 2,0 / Outlander 2,0 / Forester 2,0 / Rav-4 2,0 [SUV-C] Sportage 2,0 / Outlander 2,0 / Forester 2,0 / Rav-4 2,0
    Podstawowe kryteria zestawienia: - SUV z segmentu C - silnik benzynowy o mocy ok. 140KM - napęd 4x4 - manualna skrzynia biegów - modele z okolic 2005 roku Wytypowane modele do zestawienia: - Kia Sportage II 2,0 - 142KM ...

•  
    • VW Polo, tył
      Tor Poznań Track Day - I edycja 2012 : 05
      Honda Civic, 2
      MTL - Autosalon