Dziwna sytuacja w astrze g 2000

dziwna sytuacja w astrze g 2000

26 Sie 2012, 14:18

Mam astre g 2000 beznycna plus gaz. Kupilem go rok temu zacinal mi sie panel i nie dzial predkosciomierz itp. ale mechanik twierdzi ze wymienil cala nowa kopule. i Ostatnio jadac skonczylo mi sie wpsomaganie. to znaczy raz jest raz nie ma. bylem u mechanika stwierdzil ze to pewnie poma elektryczna wspomagania. Bardzo dziwne ze wraz ze swpomaganiem posul sie panel... raz dzialal raz nie. jezdzilem z tym 2 tydzien. bez wspomagania i z zepsutym panelem ktory pokazuje predkosc itp. Zauwazyle dziwna sytuacje.... kiedy wciskam sprzeglo panel sie wlacza i dziala.... puszczam je automatycznie sie wylacza... pozniej panel naprawil sie sam i dziala caly czas. wraz z tym naprawilo sie wspomaganie. Pewnie po jakims czasie sytuacja sie powtorzy ze wspomaganie i panel pokazujacy predkosc znowi sie popsuje. czy moze to byc ze soba powiazane? wiem ze mam tam elektryczna pompe. dlaczego podczas wciskania sprzegla panel sie zalacza? nie wiem sam co o tym myslec.
...
bartek1992
Nowicjusz

Miejscowość: Żary

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Automatyczny system wzywania pomocy po wypadku Automatyczny system wzywania pomocy po wypadku
    Toyota, Lexus i Honda biorą udział w pilotażowym programie w Japonii, którego zadaniem jest automatyczne wezwanie pomocy, kiedy dochodzi do wypadku. Nowością w stosunku do tego rodzaju systemów działających w różnych częściach ...
    Fotoradary połączone w jedną sieć - tak będzie w Polsce! Fotoradary połączone w jedną sieć - tak będzie w Polsce!
    Nowy system ma działać błyskawicznie - kierowca dostanie mandat już po kilku godzinach od przekroczenia prędkości, a dzięki dużej liczbie radarów, piraci drogowi poniosą karę za niemal każde przekroczenie prędkości ...

•  
    • Warto przeczytać
    • 8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Monster Truck Rock Star, 11
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Subaru Impreza STI