Dziwne pikanie

dziwne pikanie

23 Mar 2011, 19:36

Witam. Mam taki problem. Ostatnio w Corsie C padł mi akumulator na amen. Wymieniłem go na nowy. Samochód ładnie zapala i wszystko wydawało by się że jest ok, poza jedną rzeczą. Podczas włączania świateł mijania i przekręceniu kluczyka na zapłon słychać dziwne "piknięcie". Dodam że gdy stary akumulator mi się rozładował to samochód ciągle wydawał z siebie to dziwne pikanie. Dzisiaj dla pewności ładowałem ten nowy akumulator i nadal dzieje się to samo tzn: jak włączam światłą i zapłon to pika. Kiedyś jak rozładował mi się aku to po naładowaniu to piknięcie znikało. O co może chodzić tym razem?
galashael
Nowicjusz

Miejscowość: gdynia

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Volkswagen Golf Alltrack (2015) Volkswagen Golf Alltrack (2015)
    Volkswagen przedstawił nam nowy model Golfa w opcji terenowej, z dopiskiem Alltrack. Po wypuszczeniu na rynek Passata Alltrack, inżynierowie Volkswagena postanowili dalej iść w tym kierunku. Nowy Golf, wyglądający jak wyżej ...
    Ibiza FR testowana przez Marcina Dorocińskiego Ibiza FR testowana przez Marcina Dorocińskiego
    Nowy SEAT Ibiza hiszpański przedstawiciel segmentu B jest dostępny na rynku od niedawna w nowej generacji. Nie mogło to pozostać bez odpowiedzi Marcina Dorocińskiego, na co dzień jeżdżącego 211-konnym Leonem FR. Auto, które ...

•  
    • Warto przeczytać
    • passat b5 german style
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      GTP Light
      MINI Clubman Bond Street, tył