Dziwny jęczący dźwięk

Dziwny jęczący dźwięk

16 Wrz 2014, 21:08

Witam jestem nowym użytkownikiem ale proszę was o pomoc bo nikt nie chce mi pomóc. A więc posiadam Renault Megane 1.6e 8V z 98r benzynka. Od ponad miesiąca moja renia wydaję dziwny dźwięk podczas dodawania gazy "też na luzie" oto on

[Aby zobaczyć film musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

Dźwięk jest dosyć uporczywy. Zdjąłem pasek osprzętu "ten który napędza klimatyzację oraz pompę wspomagania " i dźwięk zanikł. Po założeniu ów paska powrócił. Kupiłem pompę wspomagania "używaną" gdyż mówiono mi że to ona tak robi, nic to nie dało dźwięk jest dalej taki sam. Ani nie wzrósł ani nie ucichł. I pytanie wie ktoś od czego on pochodzi? i czy rolka napinająca pasek może wydawać taki dźwięk "wymieniana 5 tyś temu. Proszę was o pomoc :(
skorpioniks
Nowicjusz

Auto: Renault Megane
Silnik: 1.6e 8V
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1998

Re: Dziwny jęczący dźwięk

28 Paź 2014, 22:19

Odpowiadam taki dźwięk wydaję padnięta rolka napinacza paska osprzętu.
skorpioniks
Nowicjusz

Auto: Renault Megane
Silnik: 1.6e 8V
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1998
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wymiana filtra kabinowego - Toyota Yaris (P9) II 1.3 VVTi [porady] Wymiana filtra kabinowego - Toyota Yaris (P9) II 1.3 VVTi [porady]
    Przygotowaliśmy krótki filmik który pokazuje jak samodzielnie wymienić filtr kabinowy w samochodzie Toyota Yaris II oznaczenie modelu (P9) produkowanego w latach 2005-2010. Procedura wymiany filtra jest bardzo ...
    Wyposażenie i BMW ConnectedDrive w BMW ActiveHybrid 3 Wyposażenie i BMW ConnectedDrive w BMW ActiveHybrid 3
    Wysokiej jakości wyposażenie standardowe, z dwustrefową automatyczną klimatyzacją działającą także przy wyłączonym silniku oraz opcjonalnym systemem nawigacyjnym Professional. Liczne, ekskluzywne systemy wspomagania kierowcy ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Monster Truck Rock Star, 11
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Infiniti Q50
      Jaguar