Dziwny zapach znawiewów czy to sprzęgło? Seat Leon 1.4

Dziwny zapach znawiewów czy to sprzęgło? Seat Leon 1.4

13 Wrz 2012, 21:17

Witam,
Mam Seata Leona 1.4 16v 2000r. i mam taki problem: Podczas jazdy co jakiś czas czuć dziwny zapach z nawiewów i po około 30 min jazdy ciężej wchodzą biegi. Co to może być? Czyżby to było zużyte sprzęgło?
borek19
Początkujący

Miejscowość: z domu ;P

Re: Dziwny zapach znawiewów czy to sprzęgło? Seat Leon 1.4

13 Wrz 2012, 22:48

nie wiem co to za zapach i bedzie ciezko stwierdzic przez forum ,podjedz do mechanika :)
HARIBO
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: dublin -kraków
Auto: Ibiza

Re: Dziwny zapach znawiewów czy to sprzęgło? Seat Leon 1.4

30 Wrz 2012, 14:01

Dolej oleju do skrzyni,albo go wymień :!: Tarcza zużyta i ślizgająca sprzęgła ,wydziela specyficzny smród o zapachu szpitalnej chemii.
PhantomASA1
Forumowicz VIP

Miejscowość: Z prawdy :)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Apple użyje Lexusów RX 450h w badaniach nad pojazdami autonomicznymi Apple użyje Lexusów RX 450h w badaniach nad pojazdami autonomicznymi
    Dziennikarze Automotive News dotarli do oficjalnych informacji, potwierdzających zamiar wejścia technologicznego giganta z Kalifornii w branżę motoryzacyjną. Wynika z nich, że platformą dla prób prowadzonych przez ...
    BYD e6 - elektryczny samochód o dużym zasięgu BYD e6 - elektryczny samochód o dużym zasięgu
    Pierwsza w Polsce prezentacja w pełni elektrycznego samochodu BYD e6 odbyła się w dniach 9 – 10 lipca w czasie konferencji "2012 International Symposium on Electric Vehicles – Triple Helix Activity Research; Energy-Technology; ...

•  
    • Treningowa Toyota Hilux, Małysz i Marton, off-road
      GTP Light
      Rage-Race 2009
      Jaguar XJ - start