E31 840 Ci problem ze skrzynia biegów, nie widzi biegów

14 Cze 2017, 12:26

Witam. Jestem podczas odbudowy e31.
Wnetrze cale zdemontowane nie ma nawet dywanow zostala tylko deska i kierownica.
Wszedzie pelno kabli.
Ostatnio wracalem z lakierni na kolach. Po próbie ponownego odpalenia auto po prostu nie odpala.
Zapłon jest, pompki slychac ze działaja. Po przekreceniu kluczyka nie reaguje rozrusznik.
Myslalem ze rozrusznik wiec sprawdzilem na krotko. I na krotko pali.
Zauwazylem ze na liczniku nie wyswietla mi na jakim biegu auto jest. Jest tylko E. a nie ma ani P ani RND4321
Założyłem po to by dojechac spowrotem do domu przełącznik typu START STOP. I podczas powrotu zauwazylem ze skrzynia jest chyba w trybie awaryjnym bo nie zmienia biegów i ma strasznego muła z dołu.
Co moze byc przyczyna zaistniałej styuacji.
Chciałem na dniach składać wnetrze ale nie ma sensu puki nie ogarne tego problemu
blackcats
Nowicjusz
 
Posty: 5
Prawo jazdy: 16 09 1979
Auto: 20000

  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Moc zamknięta w żelu
    Pierwsze powstały jeszcze w połowie ubiegłego wieku. Obecnie znajdują coraz szersze zastosowanie także jako akumulatory samochodowe. Choć po dziś dzień niektórzy nie potrafią sobie wyobrazić elektrolitu w innej postaci ...
    Obowiązkowy przegląd pojazdu, a koronawirus?
    Co zrobić w sytuacji jak niebawem kończy nam się przegląd naszego samochodu? W normalnych warunkach umawiamy się na niego kilka dni wcześniej lub po prostu jedziemy wykonać ścieżkę diagnostyczną. Nie inaczej jest obecnie ...