E34 jaki silnik???

02 Gru 2010, 16:32

ponieważ E30 to fajne autko a E34 jest wygodniejsze niż E36
Jedziemy wszędzie gdzie chcemy...bo chcemy....
Jogi4x4
Stały forumowicz
 
Posty: 1907
Miejscowość: PZL
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: Galloper Pajero Avensis Vito
Silnik: TD/DI-D/D4-D/CDI
Paliwo: Diesel
Skrzynia biegów: Manualna

02 Gru 2010, 17:02

to już chyba kwestia gustu jedyne co to moge powiedzieć żę e34 naprawdę wygodna jak za te pieniadze sam kiedyś miałem kupić
Papież? A ile on ma dywizji?

J. Stalin
emilo222
Aktywny
 
Posty: 395
Miejscowość: kuj-pom inowrocław

02 Gru 2010, 17:39

emilo222 - o ile pamiętam to w lipcu szukałeś BMW do 3 tysięcy i nawet prawka jeszcze wtedy nie miałeś, więc skończ dzieciaku łaskawie wypisywać te brednie na temat silników, E30 i aut w ogóle. Na temat e30 mało co wiesz, skup się na woldzwagenach, bo jak widzę kupiłeś Passata (do 3 tysi?, prawko zrobione?). E30 to zupełnie inne auto niż E34 i inne niż E36 nawet, więc Twoje porównania są nie na miejscu. Przesiadkę z E36 na E34 jestem w stanie zrozumieć (wygoda), na E30 też (osiągi, lekka buda, bardziej zadziorny charakter, wg mnie lepsze wnętrze itd.).
jiGsaw
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika
 
Posty: 5044
Miejscowość: Rumia
Auto: BMW

02 Gru 2010, 17:46

jiGsaw napisał(a):emilo222 - o ile pamiętam to w lipcu szukałeś BMW do 3 tysięcy i nawet prawka jeszcze wtedy nie miałeś,

Więc to coś na zimę zostanie jednak i do lata i jeszcze do przyszłej zimy i wiosny itd. dlatego tak odrzucasz Nivkę :mrgreen: Osobiście jeśli miałbym brać tanie i dzielne auto na warunki zimowe to właśnie Nivę, dobra zawiecha i podwozie, silnik zawsze odpali, cześci jak by co tanie... :wink:
Jedziemy wszędzie gdzie chcemy...bo chcemy....
Jogi4x4
Stały forumowicz
 
Posty: 1907
Miejscowość: PZL
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: Galloper Pajero Avensis Vito
Silnik: TD/DI-D/D4-D/CDI
Paliwo: Diesel
Skrzynia biegów: Manualna

02 Gru 2010, 19:07

Chcę się przesiąść do E34 ponieważ E36 dostałem w prezencie od rodziców a zawsze chciałem mieć E34 bo to moje marzenie. E36 jest za małe na moje potrzeby często kogoś podworze i ma większy kufer a pozatym jest to najładniejsze bmw jakie kiedykolwiek wyprodukowano.
M PoweR... BMW!!!
M5
Początkujący
 
Posty: 158
Miejscowość: Police

02 Gru 2010, 19:15

jiGsaw napisał(a):emilo222 - o ile pamiętam to w lipcu szukałeś BMW do 3 tysięcy i nawet prawka jeszcze wtedy nie miałeś, więc skończ dzieciaku łaskawie wypisywać te brednie na temat silników, E30 i aut w ogóle. Na temat e30 mało co wiesz, skup się na woldzwagenach, bo jak widzę kupiłeś Passata (do 3 tysi?, prawko zrobione?). E30 to zupełnie inne auto niż E34 i inne niż E36 nawet, więc Twoje porównania są nie na miejscu. Przesiadkę z E36 na E34 jestem w stanie zrozumieć (wygoda), na E30 też (osiągi, lekka buda, bardziej zadziorny charakter, wg mnie lepsze wnętrze itd.).

tak coś w tym jest tylko że nie korzystam sam z tego profilu mam brata z świeżym prawkiem a ja już śmigam 4 lata na drogach i z lekksza orientuję się
Papież? A ile on ma dywizji?

J. Stalin
emilo222
Aktywny
 
Posty: 395
Miejscowość: kuj-pom inowrocław

02 Gru 2010, 19:34

Z lekksza orientujesz się i tego się trzymaj.
Potrzebujesz czegokolwiek z E36 328i coupe mpakiet - dużo "rarytasów" - pisz na pw,
jiGsaw
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika
 
Posty: 5044
Miejscowość: Rumia
Auto: BMW

02 Gru 2010, 20:25

Ale nie jest ważne ile lat masz prawo jazdy tylko ile tysięcy kilometrów za sobą :wink:
Jedziemy wszędzie gdzie chcemy...bo chcemy....
Jogi4x4
Stały forumowicz
 
Posty: 1907
Miejscowość: PZL
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: Galloper Pajero Avensis Vito
Silnik: TD/DI-D/D4-D/CDI
Paliwo: Diesel
Skrzynia biegów: Manualna

03 Gru 2010, 00:16

jezdze duzo zdazalo sie nawet 150 km do samej pracy dziennie dojezdzac nie liczac nocnych wypadów
Papież? A ile on ma dywizji?

J. Stalin
emilo222
Aktywny
 
Posty: 395
Miejscowość: kuj-pom inowrocław