E34 nadmuch wersja z klima

E34 nadmuch wersja z klima

15 Maj 2012, 18:34

Witam wszystkich mam taki problem, wymienilem u siebie nagrzewnice razem z obudowa poniwaz byla polamana (uzywana) i nie dziala mi wiatrak klapki chodza i sie otwietaja a nadmuch nie. Dodam ze na krotko dziala u poprzedniego wlasciciela wszystko dzialalo (podobno) obudowe przyslal mi z wiazka kabli takze tylko przepiolem kostke, co moze byc nie tak???? gdzie moge szukac przyczyny
kamilszczak01

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Duże przenośne szybkie ładowarki - powerbank do auta elektrycznego Duże przenośne szybkie ładowarki - powerbank do auta elektrycznego
    Volkswagen przedstawia przenośną ładowarkę umożliwiającą szybkie zasilanie aut w energię elektryczną. Działa ona na zasadzie „powerbanku”, urządzenia pomocniczego do telefonu komórkowego. Niezależnie od ...
    Instalacja LPG do Toyoty Avensis T27 2.0 Valvematic Instalacja LPG do Toyoty Avensis T27 2.0 Valvematic
    Jaką instalację polecacie do samochodu Toyota Avensis z silnikiem 2.0 benzyna Valvematic 152KM? Jak wyglądałaby cała instalacja i jakich podzespołów by się składała? Na jaki okres jest gwarancja i jakiej wielkości ...

•