E36 czy e39?

21 Maj 2009, 21:18

nie mam
ale nie kazdy w bmw to dres
siwy
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 519
Miejscowość: Jarosław

21 Maj 2009, 21:20

andrewb25 napisał(a):ale zostanie ci na dresy, maszynkę do golenia i sterydy

takie komentarze to idź na onecie pisać a tak BTW to najlepiej skończ gimnazjum, zrób prawko i dopiero się zarejestruj na forum motoryzacyjnym.
andrewb25 napisał(a):teraz jeżdżę różnymi samochodami - różnymi markami, sam mam kilka aut

szkoda tylko kolego drogi że te auta to stoją w garażu w need for speedzie i to jeszcze na pirackiej wersji

Wracając do tematu to ja bym wybrał E39, ładniejsze od E36, rzadziej spotykane i według mnie jeśli wydawać 25K na E36 to tylko na Cabrio:) Silnik 2.0 napwno daje rade w E39, a jeśli chodzi o LPG to każdy jeździ tak jak go stać i napewno lepiej włożyc szambo do silnika niż wydawać calą kasę na benzynę a za to oszczędzać na częściach.
Ostatnio edytowany przez zbychu57, 21 Maj 2009, 23:03, edytowano w sumie 1 raz
BMW- Biała Może Więcej
zbychu57
Aktywny
 
Posty: 312
Miejscowość: Białystok

21 Maj 2009, 22:55

andrewb25 napisał(a):teraz jeżdżę różnymi samochodami - różnymi markami, sam mam kilka aut

szkoda tylko kolego drogi że te auta to stoją w garażu w need for speedzie i to jeszcze na pirackiej wersji

hehe fakt :)

dzięki za Twoja opinie
siwy
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 519
Miejscowość: Jarosław

22 Maj 2009, 07:20

widze, ze rozmowa podgrzala atmosfere. zatem i ja wyraze swoja opinie na ten temat, niestety nie wszystkim zapewnie sie ona spodoba :D

moim subiektywnym pogladem jest, iż od kiedy orwarto nasze granice na samochody z zachodu, firma BMW bardzo stracila w moich oczach :/ a to wlasnie za sprawa sprowadzanych stamtad "igiel" w postaci trojek i piatek z lat 90., ktore nie raz i nie dwa odwiniete ze slupa w Reichu, u nas dostaja spoiler, gaz kurek w zderzaku i robia za woz reprezentacyjny :mrgreen:
z moich wlasnych obserwacji 90 % osob w tych samochodach to przyslowiowe lebki, ktore wydajac kilka tysiecy na takie biemdablju sa jednoczesnie zdania, ze pana Boga za nogi zlapali. pisk opon spod kazdych swiatel, reczny non stop, full muzyka - mysle, ze nie tylko ja i nie tylko raz bylem swiadkiem takiego zachowania ? :D widok takiego "lansiarza" z dlugonoga blondi obok przyprawia mnie o mdlosci. osobiscie 2 razy mialem na drodze sytuacje, ze gdybym nie odpuscil swojego pedalu gazu, to panowie z beemki wladowaliby sie na auto nadjezdzajace z przeciwka, oczywiscie bylo to wyprzedzanie na przyslowiowe centrymetry. nikt mi nie wmowi, ze taka betka jest obiektem kultu - kultowy na dzien dzisiejszy moze byc dla mnie mercedes. naprawde na palcach jednej reki policzyc moge bmw z lat 90 spotkane na naszych ulicach, ktorymi jechal normalny kierowca, a nie wiejski tuner :) ale to moja osobista opinia, mozecie ja sobie zjechac mowiac, ze gram w need for speed, wisi mi to Panowie :D
Areolit
Nowicjusz
 
Posty: 6
Miejscowość: W-Wa

22 Maj 2009, 08:23

Areolit

sam fakt tego że mówisz o mercedesie jako o samochodzie kultu świadczy o tym że wiesz tyle co nic

sam okresowo jeżdżę bmw e36 ale nie miałem innego wyboru (dłuższa historia)

aczkolwiek wiem że dwie marki jakim są merc i bmw są szitem, zagranicą (np w anglii) te samochodu są jednymi z gorszych

volvo można nazwać czymś
!
Nowicjusz
 
Posty: 2
Miejscowość: z kontowni :-)

22 Maj 2009, 08:26

[link do trojmiasto.pl wygasł]


http://c.wrzuta.pl/wi7954/7cc16f1800087 ... 34%20coupe


jednego rusza mercedes, drugiego bmw. Dla mnie kazda beemka przy samochodach ktora wskazalem wyzej (beemka z lat 90.) jest dresowozem, pomijajac siodemke e38.
Areolit
Nowicjusz
 
Posty: 6
Miejscowość: W-Wa

22 Maj 2009, 08:39

! napisał(a):Areolit

sam fakt tego że mówisz o mercedesie jako o samochodzie kultu świadczy o tym że wiesz tyle co nic

sam okresowo jeżdżę bmw e36 ale nie miałem innego wyboru (dłuższa historia)

aczkolwiek wiem że dwie marki jakim są merc i bmw są szitem, zagranicą (np w anglii) te samochodu są jednymi z gorszych

volvo można nazwać czymś


No myślę, że nie można do jednego wora wkładać mercedesa i bmw. Merc to klasyk, praktycznie w każdym wydaniu, i na pewno wolalbym jeździć jakąs slk albo clk-a niż którymś z wymienionych aut. A co do miłości angoli do niemieckich samochodów nie ma się co wypowiadać, ponieważ na to ma wpływ "przyjaźń" niemiecko-angielska. No a dlaczego angole zmienili nazwę opla na vauxhall ?? Bo nie mogli zdzierżyć tego, że opel sie sprzedaję w anglii więc zrobili z niego "angielska" furmankę.
"Dwa razy pomyśl, zanim depniesz gaz do podłogi"
dekoy
Nowicjusz
 
Posty: 17
Miejscowość: Elbląg/Gdynia

22 Maj 2009, 08:46

co ma slk do e36 :lol:
!
Nowicjusz
 
Posty: 2
Miejscowość: z kontowni :-)

22 Maj 2009, 08:49

Areolit napisał(a):
Areolit napisał(a):z moich wlasnych obserwacji 90 % osob w tych samochodach to przyslowiowe lebki, ktore wydajac kilka tysiecy na takie biemdablju sa jednoczesnie zdania, ze pana Boga za nogi zlapali. pisk opon spod kazdych swiatel, reczny non stop, full muzyka - mysle, ze nie tylko ja i nie tylko raz bylem swiadkiem takiego zachowania ?

Wielu identycznych dresów jeździ w Civicach, Golfach, Calibrach, Astrach, czy to oznacza że to są złe samochody?
Areolit napisał(a):a to wlasnie za sprawa sprowadzanych stamtad "igiel" w postaci trojek i piatek z lat 90., ktore nie raz i nie dwa odwiniete ze slupa w Reichu

Myślisz że Twoja 206-szóstka ma przeszłość 100% bezwypadkową? Gratuluje naiwności: :twisted:
Areolit napisał(a):nikt mi nie wmowi, ze taka betka jest obiektem kultu - kultowy na dzien dzisiejszy moze byc dla mnie mercedes

Obiektem kultu może byc również Maluch, zależy od gustu i zamiłowania do marki jednemu jest to Merol innemy BMW a innemu stary Mustang.
Areolit napisał(a):pisk opon spod kazdych swiatel, reczny non stop, full muzyka -

Po to w BMW jest tylny napęd by nie używać ręcznego :cool: :cool:
Areolit napisał(a): widok takiego "lansiarza" z dlugonoga blondi obok przyprawia mnie o mdlosci.

Tu się z Tobą zgodzę mnie również taki widok przyprawia o mdłośći :smile:

PS: nie rozmywajmny bo autor tematu pyta się którą BMW ma wybrać a nie o to co kto mysli o kierowcach BMW.
BMW- Biała Może Więcej
zbychu57
Aktywny
 
Posty: 312
Miejscowość: Białystok

22 Maj 2009, 09:00

Połowy z was nie rozumie... :roll: Wiem o tym że BMW wożą się przeważnie dresy, ale kur... nie każdy dres jeździ BMW, jeżdżą też innymi "sportowymi" autami, np. Calibrą. Ja np. nosze dresy nie dlatego, że bujam się w dresach z kumplami (tylko i wyłącznie z kumplami, bo jak taki jeden wyjdzie sam na miasto to od razu oklep dostaje) tylko dlatego że lubię i jest mi wygodniej, i nie marze o BMW choć bardzo podoba mi się to auto pomimo stereotypów. Nawet jak zdarzy się, że jadę Calibra teścia, to od razu zmieniam spodnie, tylko po to aby nie być kojarzonym z dresem w calibrze. Do autora tematu, bierz e36 coupe, zaje.... fura, bardzo ładna i na pewno są tańsze niż 25 tys.
proste są dla szybkich samochodów a zakręty dla szybkich kierowców
corradovr6
Nowicjusz
 
Posty: 29
Zdjęcia: 3
Miejscowość: wziąć kase

22 Maj 2009, 09:30

corradovr6 dobrze pisze, ale za 25tys to chyba udało by ci się kupić e46 w coupe? e36 to już ma dość starą budę więc e39 wygląda na nowszy model
[link do oferty na Allegro wygasł]

może udało by się zbić te 2,5tys z ceny
alanex
Nowicjusz
 
Posty: 6
Miejscowość: z wielkopolski

22 Maj 2009, 11:32

pojemnośc 2300 bez gazu to za dużo
dobrze wygladajace e46 w sedanie ciezko znalezc a co dopiero coupe
siwy
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 519
Miejscowość: Jarosław

22 Maj 2009, 11:56

andrewb25 napisał(a):
siwy napisał(a):


uuuu no widzę że pojechałeś po bandzie teraz,
hmm jakby ci to powiedzieć , kiedyś jak zdałem prawko miałem taki samochód który wymieniłeś czyli polonez i jeździłem nim, nie wstydzę się tego...
teraz jeżdżę różnymi samochodami - różnymi markami, sam mam kilka aut, ale jakoś zawsze śmieję się z tych wieśniaków z bmw którzy jeżdżą 20x w koło miasta i się lansują, znam nawet kilku takich, przeważnie auto kupione przez rodziców, a reszta wiesz dresy, zimny łokieć hahahah i dzieje się to w 90% zakupu przez nastolatka auta bmw wg. moich obserwacji.





no wlasnie 90% i to tylko i wylacznie wedlug Twojej obserwacji.jednak te 10% gdzies zostaje.może kolega akurat mieści sie w tym przedziale.podoba mu sie ta marka czy cos.nie wiem bo rozne moga byc powody dla ktorych kupuje sie auto takie a nie inne.tylko niech pamieta o jednym, że kupić samochód to nie problem, później sztuką jest go utrzymać i dbać o niego.bmw to moja ulubiona marka ale denerwuja mnie ludzi którzy kupuja je tylko po to żeby naparzać bączki albo palić gume spod świateł.to faktycznie jest zenujące.a co do gazu to wiele aut osiada takową instalacje, wiec jak ktos chce to niech jeździ.
matttias1234
Zaawansowany
 
Posty: 711
Miejscowość: Dolnyśląsk

22 Maj 2009, 12:55

palenie gumi czy strzelanie bączków nie nie nic z tych rzeczy
poprostu podoba mi sie bmw najbardziej e46 w coupe ale kasa pozwala najwyzej na e36 coupe z konca produkcji 98 99r

a 320 lpg bo lubie przycisnąć

[ Dodano: Pią Maj 22, 2009 18:37 ]
[link do oferty na Allegro wygasł]
siwy
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 519
Miejscowość: Jarosław

25 Maj 2009, 20:24

Samochód to ku**a samochód, niech jeździ sobie nim kto chce, z kim chce byleby nikogo nie zabił. BMW to naprawdę dobre samochody i jeszcze lepsza przyjemność z jazdy.
O żesz ty kur..., w chu.. jeb.. twoja mać!!! - Powiedział marynarz, po czym szpetnie zaklął.
wolfenstein
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 134
Miejscowość: Wrocław
Prawo jazdy: 01 01 2001