E36 czy e39?

e36 czy e39?

21 Maj 2009, 16:27

witam
powoli bede sie przymierzał do kupna pierwszego autka i mam na to okolo 25 kafli
zastanawiam sie najbardziej nad e36 coupe z dobrym wyposażeniem i najlepiej w m-pakiecie lub e39 z jakas fajna felga
silniki 2,0 + lpg
co doradzicie?
siwy
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Miejscowość: Jarosław

21 Maj 2009, 17:05

e39 będzie młodsza.a do 25k to możesz szukać już e46
matttias1234
Zaawansowany

Miejscowość: Dolnyśląsk

21 Maj 2009, 17:13

ale nie bedzie takiego wyposażenia i wygladu zewnetrznego
siwy
Zaawansowany
Awatar użytkownika

21 Maj 2009, 17:49

ale zostanie ci na dresy, maszynkę do golenia i sterydy
:twisted:
andrewb25

21 Maj 2009, 17:53

dokładnie tak :mrgreen: ale ja Ci powiem, że jak się postarasz to dostaniesz nie tylko wyżej wymienione opcje, ale jeszcze tanią panienkę, więc moim zdaniem warto miec dobry dresowóz :mrgreen:
Jeba* i się nie dać, a wyniki same przyjdą...
Wezyrro
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Miejscowość: Wałbrzych/Wrocław

21 Maj 2009, 18:41

nie kazdy posiadacz bmw nosi dresy jest koksem i ma łysą głowe :/ bardzo czesto jest to stereotym zreszta bardzo głupi.bmw dresowóz, tigra gejowóz, a nie jeden chciałby miec w garażu taką 200 konną beemke.zastanówcie sie co piszecie.jak macie pisac cos co nic nie wnosi do tematu to darujcie sobie.
matttias1234
Zaawansowany

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nowe wyścigowe Mitsubishi MiEV Evolution II na PPIHC Nowe wyścigowe Mitsubishi MiEV Evolution II na PPIHC
    Podczas 91. edycji słynnego wyścigu Pikes Peak International Hill Climb (PPIHC) nowe wyścigowe Mitsubishi MiEV Evolution II zajęły drugie i trzecie miejsce w kategorii pojazdów z napędem elektrycznym. Pojazdy poprowadzili ...
    Audi A3 w testach Euro NCAP otrzymało 5 gwiazdek Audi A3 w testach Euro NCAP otrzymało 5 gwiazdek
    Audi A3 otrzymało od jurorów Euro NCAP pięć gwiazdek. Najwyższą ocenę model A3 dostał za ochronę kierowcy i pasażera siedzącego z przodu, w teście zderzeniowym przednim i bocznym. Również dzieci są bezpieczne ...

• 21 Maj 2009, 19:18

prawda w oczy kole i tyle :mrgreen: ale wiem wiem nawet Ci co nie mają garażu chcą miec taką w garażu i koniecznie z LPG bo wtedy jest jeszcze bardziej sport :lol: To tak samo jakby kupowac używane majtki dolce&gabbana tylko dlatego, że są dolce&gabbana.

Ja też bym chciał taką 200 konną BMW ale nową z salonu i koniecznie z LPG :mrgreen:
    Wezyrro
    Zaawansowany
    Awatar użytkownika

21 Maj 2009, 19:31

rozumiem że swoje wypłaty liczysz w milionach, kupujesz auta od zawsze tylko i wylacznie z salonu i to takie ktore palą nie w litrach a w hektolitrach?chwalić sie jest łatwo.gdyby Ci dawali taką e36 320 w benzynie za darmo to wątpie żebyś odmówił.co do gazu to też nie jestem zwolennikiem ale nie smieje się z ludzi którzy jeżdza na gaz.jeżdza bo jest taniej.a nie kazdego stac na lanie paliwa
    matttias1234
    Zaawansowany

21 Maj 2009, 19:50

widzę, że jesteś jednak homo sapiens i powoli łapiesz, a tak na poważnie to nie mam żadnych milionów, auto nowe widziałem jak sobie sąsiad kupił ostatnio. i jak kogoś nie stac to niech nie kupuje za wszelką cenę samochodu, ot tak żeby tylko był danej marki dla legendy i nie wpycha do takiego auta które ma opinię "sportowego" LPG bo przecież nie o to chodzi.

ale zresztą to nie moja sprawa i ja już się nie wtrącam

pozdro
    Wezyrro
    Zaawansowany
    Awatar użytkownika

21 Maj 2009, 20:04

andrewb25 Wezyrro widze jestescie tacy tępi wiec sie kur** z łaski swojej nie odzywajcie
    siwy
    Zaawansowany
    Awatar użytkownika

21 Maj 2009, 20:25

siwy napisał(a):andrewb25 Wezyrro widze jestescie tacy tępi wiec sie kur** z łaski swojej nie odzywajcie

ty nam tego nie zabronisz, a tępą to będziesz miał maszynkę jak se będziesz łeb golił codziennie aby zasiąść do swojego wypasionego bmw za 25 koła i z m-pakietem i oczywiście silnikiem 2.0 + lpg :twisted:
    oczywiście zimny łokieć , blondi z boku , muzyka dance na cały regulator, pisk z każdego skrzyżowania żeby chołota wiedziała że jedzie bmw 2.0 +lpg i z m-pakietem jeszcze
    Ostatnio edytowany przez andrewb25, 21 Maj 2009, 20:30, edytowano w sumie 1 raz
    andrewb25

21 Maj 2009, 20:27

żal dupe ściska bo sie jezdzi polonezem
    siwy
    Zaawansowany
    Awatar użytkownika

21 Maj 2009, 20:37

O gustach sie nie dyskutuje więc nie wiem po co te spinki. Bety z tego rocznika są ładne ale osobiście celowałbym w coś młodszego
    - później łatwiej sprzedać a i dłużej pojeździsz i bezpieczniej :!:

Dla przykładu (może nie 25.000 ale warto dołożyć):

Ibiza Cupra 160 kucy 1,9 tdi
    [link wygasł]
    [link wygasł]

Tu 130 kucy- lans fela :cool:
    [link wygasł]

Może ładną A4 - młodsza od Bety a prezencja jest
    [link wygasł]
    [link wygasł]
    asdfman
    Nowicjusz

Miejscowość: Mlc

21 Maj 2009, 20:39

siwy napisał(a):żal dupe ściska bo sie jezdzi polonezem

uuuu no widzę że pojechałeś po bandzie teraz,
    hmm jakby ci to powiedzieć , kiedyś jak zdałem prawko miałem taki samochód który wymieniłeś czyli polonez i jeździłem nim, nie wstydzę się tego...
    teraz jeżdżę różnymi samochodami - różnymi markami, sam mam kilka aut, ale jakoś zawsze śmieję się z tych wieśniaków z bmw którzy jeżdżą 20x w koło miasta i się lansują, znam nawet kilku takich, przeważnie auto kupione przez rodziców, a reszta wiesz dresy, zimny łokieć hahahah i dzieje się to w 90% zakupu przez nastolatka auta bmw wg. moich obserwacji.
    andrewb25

21 Maj 2009, 21:07

siwy napisał(a):andrewb25 Wezyrro widze jestescie tacy tępi wiec sie kur** z łaski swojej nie odzywajcie

nie no koleś dyskusja to dyskusja każdy ma prawo się wypowiedziec, ale nie kogoś obrażac bluzgami.

i od poloneza sie odwal, chyba że masz z nim jakieś złe wspomnienia :mrgreen:
    Wezyrro
    Zaawansowany
    Awatar użytkownika

• Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Monster Truck Rock Star, 11
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda