E36 czy e39?

e36 czy e39?

21 Maj 2009, 17:27

witam
powoli bede sie przymierzał do kupna pierwszego autka i mam na to okolo 25 kafli
zastanawiam sie najbardziej nad e36 coupe z dobrym wyposażeniem i najlepiej w m-pakiecie lub e39 z jakas fajna felga
silniki 2,0 + lpg
co doradzicie?
siwy
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Miejscowość: Jarosław

21 Maj 2009, 18:05

e39 będzie młodsza.a do 25k to możesz szukać już e46
matttias1234
Zaawansowany

Miejscowość: Dolnyśląsk

21 Maj 2009, 18:13

ale nie bedzie takiego wyposażenia i wygladu zewnetrznego
siwy
Zaawansowany
Awatar użytkownika

21 Maj 2009, 18:49

ale zostanie ci na dresy, maszynkę do golenia i sterydy
:twisted:
andrewb25

21 Maj 2009, 18:53

dokładnie tak :mrgreen: ale ja Ci powiem, że jak się postarasz to dostaniesz nie tylko wyżej wymienione opcje, ale jeszcze tanią panienkę, więc moim zdaniem warto miec dobry dresowóz :mrgreen:
Jeba* i się nie dać, a wyniki same przyjdą...
Wezyrro
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Miejscowość: Wałbrzych/Wrocław

21 Maj 2009, 19:41

nie kazdy posiadacz bmw nosi dresy jest koksem i ma łysą głowe :/ bardzo czesto jest to stereotym zreszta bardzo głupi.bmw dresowóz, tigra gejowóz, a nie jeden chciałby miec w garażu taką 200 konną beemke.zastanówcie sie co piszecie.jak macie pisac cos co nic nie wnosi do tematu to darujcie sobie.
matttias1234
Zaawansowany

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Toyota Yaris GRMN - sportowy wydech Toyota Yaris GRMN - sportowy wydech
    Obecność miejskiego hatchbacka wśród supersamochodów nie jest przypadkowa. Toyota Yaris GRMN nie jest zwykłym autem do jazdy między pracą, centrum handlowym, a osiedlem. Chyba, że po drodze przejeżdżamy przez ...
    Motocykliści pomiędzy sznurami samochodów stojącymi w korku? Motocykliści pomiędzy sznurami samochodów stojącymi w korku?
    No i wreszcie wszystko jasne! Motocykle mogą poruszać się pomiędzy pasami! Wspólnie z redakcją Wysokich Obrotów, dodatku motoryzacyjnego Gazety Wyborczej, zadaliśmy pytanie, które od pewnego czasu nurtuje ...

• 21 Maj 2009, 20:18

prawda w oczy kole i tyle :mrgreen: ale wiem wiem nawet Ci co nie mają garażu chcą miec taką w garażu i koniecznie z LPG bo wtedy jest jeszcze bardziej sport :lol: To tak samo jakby kupowac używane majtki dolce&gabbana tylko dlatego, że są dolce&gabbana.

Ja też bym chciał taką 200 konną BMW ale nową z salonu i koniecznie z LPG :mrgreen:
    Wezyrro
    Zaawansowany
    Awatar użytkownika

21 Maj 2009, 20:31

rozumiem że swoje wypłaty liczysz w milionach, kupujesz auta od zawsze tylko i wylacznie z salonu i to takie ktore palą nie w litrach a w hektolitrach?chwalić sie jest łatwo.gdyby Ci dawali taką e36 320 w benzynie za darmo to wątpie żebyś odmówił.co do gazu to też nie jestem zwolennikiem ale nie smieje się z ludzi którzy jeżdza na gaz.jeżdza bo jest taniej.a nie kazdego stac na lanie paliwa
    matttias1234
    Zaawansowany

21 Maj 2009, 20:50

widzę, że jesteś jednak homo sapiens i powoli łapiesz, a tak na poważnie to nie mam żadnych milionów, auto nowe widziałem jak sobie sąsiad kupił ostatnio. i jak kogoś nie stac to niech nie kupuje za wszelką cenę samochodu, ot tak żeby tylko był danej marki dla legendy i nie wpycha do takiego auta które ma opinię "sportowego" LPG bo przecież nie o to chodzi.

ale zresztą to nie moja sprawa i ja już się nie wtrącam

pozdro
    Wezyrro
    Zaawansowany
    Awatar użytkownika

21 Maj 2009, 21:04

andrewb25 Wezyrro widze jestescie tacy tępi wiec sie kur** z łaski swojej nie odzywajcie
    siwy
    Zaawansowany
    Awatar użytkownika

21 Maj 2009, 21:25

siwy napisał(a):andrewb25 Wezyrro widze jestescie tacy tępi wiec sie kur** z łaski swojej nie odzywajcie

ty nam tego nie zabronisz, a tępą to będziesz miał maszynkę jak se będziesz łeb golił codziennie aby zasiąść do swojego wypasionego bmw za 25 koła i z m-pakietem i oczywiście silnikiem 2.0 + lpg :twisted:
    oczywiście zimny łokieć , blondi z boku , muzyka dance na cały regulator, pisk z każdego skrzyżowania żeby chołota wiedziała że jedzie bmw 2.0 +lpg i z m-pakietem jeszcze
    Ostatnio edytowany przez andrewb25, 21 Maj 2009, 21:30, edytowano w sumie 1 raz
    andrewb25

21 Maj 2009, 21:27

żal dupe ściska bo sie jezdzi polonezem
    siwy
    Zaawansowany
    Awatar użytkownika

21 Maj 2009, 21:37

O gustach sie nie dyskutuje więc nie wiem po co te spinki. Bety z tego rocznika są ładne ale osobiście celowałbym w coś młodszego
    - później łatwiej sprzedać a i dłużej pojeździsz i bezpieczniej :!:

Dla przykładu (może nie 25.000 ale warto dołożyć):

Ibiza Cupra 160 kucy 1,9 tdi
    [link wygasł]
    [link wygasł]

Tu 130 kucy- lans fela :cool:
    [link wygasł]

Może ładną A4 - młodsza od Bety a prezencja jest
    [link wygasł]
    [link wygasł]
    asdfman
    Nowicjusz

Miejscowość: Mlc

21 Maj 2009, 21:39

siwy napisał(a):żal dupe ściska bo sie jezdzi polonezem

uuuu no widzę że pojechałeś po bandzie teraz,
    hmm jakby ci to powiedzieć , kiedyś jak zdałem prawko miałem taki samochód który wymieniłeś czyli polonez i jeździłem nim, nie wstydzę się tego...
    teraz jeżdżę różnymi samochodami - różnymi markami, sam mam kilka aut, ale jakoś zawsze śmieję się z tych wieśniaków z bmw którzy jeżdżą 20x w koło miasta i się lansują, znam nawet kilku takich, przeważnie auto kupione przez rodziców, a reszta wiesz dresy, zimny łokieć hahahah i dzieje się to w 90% zakupu przez nastolatka auta bmw wg. moich obserwacji.
    andrewb25

21 Maj 2009, 22:07

siwy napisał(a):andrewb25 Wezyrro widze jestescie tacy tępi wiec sie kur** z łaski swojej nie odzywajcie

nie no koleś dyskusja to dyskusja każdy ma prawo się wypowiedziec, ale nie kogoś obrażac bluzgami.

i od poloneza sie odwal, chyba że masz z nim jakieś złe wspomnienia :mrgreen:
    Wezyrro
    Zaawansowany
    Awatar użytkownika