E36 za 7tys

e36 za 7tys

19 Mar 2012, 21:48

Czesc. Planuje w przyszlym miesiacu zakup bmw e36 - moj budzet to okolo 6500zl. Po glowie chodzi mi coupe 318is, ale jednak chcialbym cos mocniejszego i tutaj pytanie - czy w tej kwocie jest szansa kupic 325 ktore nie rozleci mi sie po miesiacu uzytkowania? Jestem przygotowany na pozniejszy wklad finansowy (licze sie z tym ze nie bedzie to malo), tylko czy taki 2,5 litrowy prawie 200 konny silnik nie bedzie zbyt zmeczony zyciem zeby byl sens wkladac w to auto pieniadze?
sylar
Obserwowany

Prawo jazdy od: 11 05 2010

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Toyota Supra - pięć generacji Toyota Supra - pięć generacji
    Toyota zaprosiła właścicieli oraz największych fanów klasycznych modeli Supry na zamkniętą imprezę z udziałem Tetsuyi Tady, twórcy Supry piątej generacji. Główny inżynier najnowszego sportowego coupe ...
    Maksymalna sprawność i osiągi w hybrydowym BMW 3 Maksymalna sprawność i osiągi w hybrydowym BMW 3
    Całkowicie elektryczny tryb jazdy dostępny do prędkości 75 km/h. Tryb jazdy wybiegiem z wyłączonym silnikiem spalinowym może być aktywowany do prędkości 160 km/h. Funkcja start-stop w wersji hybrydowej, przy klimatyzacji ...

•  
    • Wyścigi uliczne Olsztyn - dziewczyny
      Peugeot 3008DKR Maxi, podczas rajdu
      Pomoc Drogowa Łódź - Laweta Holowanie - Bartosz Borecki
      Citroen DS 4 Crossback