E46 jaki silnik

E46 jaki silnik

19 Paź 2015, 16:06

Mam dylemat, ponieważ chcę kupić swoje pierwsze autko. W oko wpadło mi BMW e46. Mam do wydania około 9-10 tys. Wolałbym benzyniaka. Zastanawiam się nad pojemnością silnika. Z tego co czytałem to najbardziej się opłaca kupować od 2.0 w góre, lecz z moim budżetem ciężko będzie. Zastanawiałem się nad 1.6, 1.8 i 1.9, bo dość dużo tego jest. I teraz pytanie do was. Z jakim silnikiem najlepiej wybrać?
Enum
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 18 01 1994
Auto: Nie mam

Re: E46 jaki silnik

19 Paź 2015, 16:20

Enum napisał(a):Z jakim silnikiem najlepiej wybrać?

Jeśli już koniecznie musi być E46 to najlepszym wyborem w tym budżecie będzie przedliftowe 1.9 (oznaczenie 316i). Według mnie powinieneś jednak rozejrzeć się za innym autem, np. za E36 z R6 pod maską. Zanim napiszesz "nie przekonuje mnie" albo "za stare" przypomnij sobie jeszcze raz jaki masz budżet.
Jeśli uważasz, że Twoja praca jest bez sensu pomyśl o ludziach, którzy montują kierunkowskazy w BMW
łysy
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 2
Prawo jazdy od: 12 09 2001
Auto: VW Golf VII
Silnik: 1.4 TSI 150KM
Paliwo: Benzyna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Audi AI remote parking pilot - garage pilot Audi AI remote parking pilot - garage pilot
    Funkcja automatycznego parkowania Audi AI remote parking pilot oraz funkcja automatycznego wjazdu do garażu Audi AI remote garage pilot znacznie ułatwiają parkowanie. Systemy samoczynnie wprowadzają pojazd na równoległe ...
    Wywrotki giganty to największe ciężarówki na świecie Wywrotki giganty to największe ciężarówki na świecie
    Wozidła sztywnoramowe to największe na świecie pojazdy kołowe. Ładowność największych z nich znacznie przekracza 300 t, a wielkość odpowiada dużemu jednorodzinnemu domowi. Zbudowanie tak imponujących rozmiarami pojazdów ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Wypadek pod Piotrkowem trybunalskim
      BMW X5 E53 wymiana przełącznika wycieraczek, 1
      Hummer - grill
      Moto Piknik - Olsztyn/Dajtki 2009