E90 - jakie?

E90 - jakie?

30 Sty 2017, 21:52

Cześć,
Jestem zainteresowany BMW e90. Nie zależy mi za bardzo na wyposażeniu, wystarczą mi klimatyzacja elektroniczna, elektryczne szyby i kierownica wielofunkcyjna. Skrzynia manualna. Chcę żeby auto posłużyło parę lat, dlatego priorytetem jest stan, najlepiej jakiś okaz od pierwszego właściciela czy coś takiego. Pytania:

a) Czy warto interesować się 318i 143KM? Czytałem, że "łe, takie bmw to nie bmw, to nie jedzie, nawet tira tym nie wyprzedzisz". Jednocześnie będę jeździł dużo w mieście, dlatego chętnie poświęcę osiągi kosztem spalania.

b) Jakiego rocznika szukać za +/- 40 tysięcy w wyposażeniu takim jak podałem wyżej?

Z góry dzięki
Cialdini
Nowicjusz

Auto: Nie mam

Re: E90 - jakie?

01 Lut 2017, 20:25

Dla jasności 318, to 2000ccm (niektórzy myślą, że 1,8). 143KM w zupełności wystarcza na jego masę, każdy ma jednak swoje preferencje co do mocy. Zrób jazdę próbną i sam oceń.

Nie skupiaj się na roczniku za te pieniądze, a na stanie. Czasami 2 lata starsze auto będzie w dużo lepszym stanie. Nawet nie skupiaj się na 318i, bo 320i też jest opcją.
Wybierz pakiet na Autotesto.
Autotesto
Początkujący

Miejscowość: Cała Polska
Auto: Nie posiadam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Powroty z wakacji Powroty z wakacji
    Koniec sierpnia na drogach jak co roku oznacza powroty z wakacji. Wzmożony ruch, pośpiech kierowców spowodowany powrotami na ostatnią chwilę, obniżona koncentracja oraz paradoksalnie bardzo dobre warunki na drogach ...
    Wodór receptą na zmiany klimatu Wodór receptą na zmiany klimatu
    Do 2050 roku rynek wodoru może osiągnąć poziom 2,5 biliona dolarów, co przełożyłoby się na redukcję rocznej emisji CO2 o 6 gigaton. To 20 procent redukcji koniecznej do tego, aby nie dopuścić do podniesienia się średniej ...

•