Eko - Auto Gaz Ostrów Wlkp

Eko - Auto Gaz Ostrów Wlkp

22 Lut 2010, 23:23

Witam!!!!
Nie polecam Eko - Auto Gaz Ulica Krotoszyńska 94 Ostrów Wielkopolski.

Zamontowali mi źle instalację gazową sekwencyjną.
Pomylili kolejność wtrysków, dali za małe dysze.
A gdy auto ciągle na gazie przerywało zaprogramowali mi je tak, że w 80 % mimo, że auto przełączało się na gaz jeździło na benzynę( oczywiście wtedy problem przerywania znikł, gdyż auto na benzynie chodziło bez problemu).

Nie polecam. Panowie są nieuczciwi i nie znają się na instalacji gazowej sekwencyjnej, która wymaga troszkę więcej wiedzy niż zwykła instalacja gazowa.
Monia
Nowicjusz

Miejscowość: wielkopolska

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Chroń środowisko! Nie wylewaj olejów gdzie bądź! Chroń środowisko! Nie wylewaj olejów gdzie bądź!
    Natknąłem się na artykuł który przedstawia kilka negatywnych aspektów wylewania olei gdzie popadnie. Wiadomo każdy z nich korzysta, ale nie każdy wie co z nimi potem robić. "Wiele ludzi, przede wszystkim właściciele ...
    Opel Mokka w nowym segmencie samochodów SUV subcompact Opel Mokka w nowym segmencie samochodów SUV subcompact
    Nowy SUV Opel Mokka rozszerza ofertę marki czyniąc z niej pierwszego niemieckiego producenta, który wprowadza na rynek samochód w dynamicznie rozwijającym się segmencie samochodów SUV subcompact. Pomimo ...

•  
    • Warto przeczytać
    • MINI Clubman Bond Street, deska rozdzielcza, wnętrze
      Lexus NX
      Volkswagen Westfalia
      Rage-Race 2010