Ekonomiczne auto do dojazdu do pracy ( ok 3000)

Ekonomiczne auto do dojazdu do pracy ( ok 3000)

29 Kwi 2013, 09:27

Witam
Szukam autka do dojazdu do pracy (codziennie 50 km-trasa i 10 km-miasto), zależy mi na jak największej ekonomii, tanich kosztach eksploatacji( miło byłoby mieć 4 drzwi).

Aktualnie zastanawiam się nad Swiftem z lat ok 1998, ale nie wiem, czy wystarczy silnik 1,0 z gazem, czy lepiej 1,3?
iktorn
Obserwowany

Auto: nie mam

Re: Ekonomiczne auto do dojazdu do pracy ( ok 3000)

29 Kwi 2013, 11:53

Opel Astra I 1.6 8V.
[link wygasł]
[link wygasł]
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 8
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Opel Corsa B
Silnik: 1.4 60km
Paliwo: Benzyna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Największa na świecie Największa na świecie "Kula zorba" z samochodem w środku
    Największa na świecie "Kula zorba" z samochodem w środku Nissan zbudował największą na świecie kulę zorba, która w swoim wnętrzu chroni naturalnej wielkości Nissana Note. Ogromna, wypełniona powietrzem kula o średnicy ...
    Nowy Lexus CT pojawi się do końca 2017 roku Nowy Lexus CT pojawi się do końca 2017 roku
    Według tajwańskiego portalu U-Car, nowa generacja luksusowego, kompaktowego hatchbacka Lexus CT ma się pojawić jeszcze w tym roku i będzie oparta na tej samej platformie, co najnowszy model Toyoty Prius. Atmosfera medialna ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Autosacrum 2009
      Jaguar
      MINI Clubman Bond Street, tył