Elektryka Nissan Note E11

Elektryka Nissan Note E11

31 Sty 2017, 23:59

Witam!
Mam problem. Od tygodnia nie mogę odpalić samochodu Nissan Note E11. Po przekręceniu stacyjki za każdym razem od razu uruchamia się wentylator co nigdy wcześniej nie miało miejsca. Po próbie odpalenia rozrusznik normalnie kręci ale po sekundzie jest odcięcie. Mechanicznie jest ok ale elektrycznie już jeden elektryk nie potrafił nic zrobić. Dziwny objaw. Może ktoś z Was miał podobną sytuację. Proszę o pomoc.
michu168
Obserwowany

Auto: Nissan Note E11
Paliwo: Diesel
Rok produkcji: 2006

Re: Elektryka Nissan Note E11

02 Lut 2017, 19:35

michu168 napisał(a):Od tygodnia nie mogę odpalić samochodu Nissan Note E11
Jaki masz tam silnik?

michu168 napisał(a):Po przekręceniu stacyjki za każdym razem od razu uruchamia się wentylator co nigdy wcześniej nie miało miejsca.
Wentylator chłodnicy? A skąd wiesz czy wcześniej też się nie załączał? Klimatyzacja wyłączona?

michu168 napisał(a):Po próbie odpalenia rozrusznik normalnie kręci ale po sekundzie jest odcięcie. Mechanicznie jest ok ale elektrycznie już jeden elektryk nie potrafił nic zrobić.
Masz jakiś dokładany alarm? Może immo padło?
Zastanawiam się jak przez sekundę może kręcić i później przestaje? Może to wina nie sprawnego rozrusznika....
Kacper
Forumowicz VIP

Zdjęcia: 3348
Miejscowość: Warszawa - okolice
Prawo jazdy od: 14 09 1997
Auto: Volvo S40
Silnik: 2.0 140KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Czym jeżdżą Amerykanie? Najpopularniejsze luksusowe SUV-y w USA Czym jeżdżą Amerykanie? Najpopularniejsze luksusowe SUV-y w USA
    Mieszkańcy Stanów Zjednoczonych słyną z nieco innych upodobań motoryzacyjnych niż Europejczycy. Ale po obu stronach Atlantyku moda na wyżej zawieszone, pojemne i wygodne auta trwa w najlepsze, chociaż za oceanem popularnością ...
    BMW M6 Gran Coupe: siła i estetyka w najczystszej formie BMW M6 Gran Coupe: siła i estetyka w najczystszej formie
    Na salonie NAIAS 2013 w Detroit BMW M przedstawi premierowy trzeci wariant nadwoziowy BMW M6, wysokiej klasy samochodu sportowego. Nowy BMW M6 Gran Coupe łączy charakterystyczne dla aut spod znaku M osiągi z wyjątkowymi walorami ...

•