EPC A3 2.0 200 KM

EPC A3 2.0 200 KM

08 Paź 2019, 21:46

Przekładałem przekaźniki z A3 do golfa i na odwrót aż w A3 zapaliła się kontrolka EPC i samochód po odpaleniu nierówno pracuje i nie ma mocy.
Błędy:

2294 regulator ciśnienia paliwa 2 usterka w obwodzie
3087 Przekaźnik zasilania elementów silnika
0444 zawór odpowietrzania zbiornika , przerwa w obwodzie
0033 zawór obejściowy regulacji doładowania przerwa w obwodzie
0245 elektrozawór regulacji ciśnienia doładowania zwarcie do masy

Czy ktoś coś może pomóc
michalinfo
Nowicjusz

Re: EPC A3 2.0 200 KM

09 Paź 2019, 10:04

michalinfo napisał(a):Przekładałem przekaźniki z A3 do golfa i na odwrót
Do czego dążyłeś robiąc takie zamiany?

Czy po każdorazowej zmianie przekaźnika sprawdzałeś czy nie ma problemów? Moim zdaniem jeżeli wykonywałeś tylko takie czynności trafiłeś na jakiś uszkodzony przekaźnik który mógł spowodować opisane problemy. Musisz sprawdzić wszystkie które przekładałeś czy są na pewno sprawne.
Cichy77
Stały forumowicz

Zdjęcia: 35
Auto: Nie mam

09 Paź 2019, 10:23

Chciałem zdiagnozować który przekaźnik w golfie jest walnięty ponieważ mam tam problem ze spryskiwaczami przedniej szyby i wycieraczką i spryskiwaczem tylnej szyby. Wychodzi na do że mam uszkodzony bordnetz w golfie.
W A3 nie miałem żadnego problemu i nie sprawdzałem po każdej wymianie czy wszystko Ok.
Polerowałem lampy a później przemyłem na około komory silnika karcherem i myślę że tu może być problem.
michalinfo
Nowicjusz

09 Paź 2019, 10:29

Może zalałem sterownik silnika?
michalinfo
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Filtr kabinowy (przeciwpyłkowy) zakładamy strzałką w górę czy w dół? Filtr kabinowy (przeciwpyłkowy) zakładamy strzałką w górę czy w dół?
    Przeglądając forum i inne strony w internecie widzę że sporo osób ma problem z poprawnym założeniem filtra kabinowego jak jest na nim strzałka. Jedni piszą, że w instrukcji jest do góry i tak trzeba zakładać. ...
    Master Truck 2013 / relacja Master Truck 2013 / relacja
    Międzynarodowy Zlot Ciężarowych Pojazdów Tuningowanyh MASTER TRUCK 2013, odbył się już po raz dziewiąty na Autodromie Delta mieszczącym się na terenie lotniska Aeroklubu Opolskiego w Polskiej Nowej Wsi pod Opolem. ...

•