FAJNE AUTKO

FAJNE AUTKO

13 Kwi 2012, 16:52

witam wszystkich co powiecie o tym aucie podoba się wam
[link wygasł]
krzysiek13
Obserwowany

Prawo jazdy od: 01 01 2001

Re: FAJNE AUTKO

14 Kwi 2012, 08:47

Przestarzała bryła nadwozia, mało atrakcyjna stylistyka, tzn nie podobają mi się np.; obłości karoserii w połączeniu z ostro zakończonymi liniami tylnych szyb i tylnych lamp, pseudosportowy spoiler. To chyba na tyle, chociaż możnaby tu wymieniać w nieskończoność, to kwestia gustu.
krikus
fs...VIP
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 125
Auto: Opel Vectra C 1.8

Re: FAJNE AUTKO

14 Kwi 2012, 09:15

Dokładnie Eclipse to pretensjonalny samochód, też jego bryła mi się nie podoba,taki pseudo sportowy samochód... Ja bym szukał 323f v6 lub prelude 2.0
nitro
Zaawansowany

Miejscowość: znikąd
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Dwa egzemplarze Audi R18 e-tron quattro na FIA WEC, Bahrajn Dwa egzemplarze Audi R18 e-tron quattro na FIA WEC, Bahrajn
    Od następnej rundy FIA WEC w Bahrajnie w wyścigach wezmą udział dwa egzemplarze Audi R18 e-tron quattro. Będzie to pierwszy start prototypowego pojazdu marki Audi na piaskach pustyni. Jazda nocą i wysokie temperatury to ogromne ...
    Mazda5 bardziej elegancka, praktyczna i bezpieczna Mazda5 bardziej elegancka, praktyczna i bezpieczna
    Mazda5 to model, który wprowadził przesuwane drzwi boczne do świata minivanów. Dostępny w trzech nowych kolorach karoserii – czerwonym Zeal Red, czarnym Jet Black i szarym Meteor Grey. Wnętrze samochodu ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Monster Truck Rock Star, 11
      GTP Light