Farenhajt vs Celsjusz ! Jak zmienić ??

Farenhajt vs Celsjusz ! Jak zmienić ??

03 Lip 2011, 23:52

Witam ! Mam nadzieje ze problem umieszczam w dobrym dziale. Mianowicie mam problem z ustawieniami w samochodzie - audi a4 1999rok - gdy wkładam kluczyk z pilotem temperatura z zewnatrz i ta ustawiana w klime pokazywana jest w skali farenhajta, a gdy wkladam kluczyk serwisowy temperatura jest w skali celsjusza... Czy da sie to zmienic ? Miał ktos podobny problem ? Przyznam ze to uciążliwe gdyż musze jezdzic na kluczyku serwisowym, a samochow otwierac i zamykac pilotem. W warsztatach otwieraja rece ze zdziwienia i mowia ze spotykaja sie 1 raz z czyms takim, Licze na Wasza pomoc. pozdrawiam
artekbartek2
Nowicjusz

Miejscowość: warszawa
1

Re: Farenhajt vs Celsjusz ! Jak zmienić ??

04 Lip 2011, 19:21

sprubuj dorobic kluczyk za 30 zł chyba tyle kosztuje i zobacz co sie stanie musi byc cos w klucZyku co zmienia miare ciepła a elektryk powinien wiedziec co wylutowac a co wstawic zeby było ok
ochroniarz02
Początkujący

Miejscowość: Biała Podlaska
0

09 Lip 2011, 06:47

ochroniarz02 napisał(a):sprubuj dorobic kluczyk za 30 zł chyba tyle kosztuje i zobacz co sie stanie musi byc cos w klucZyku co zmienia miare ciepła a elektryk powinien wiedziec co wylutowac a co wstawic zeby było ok

Jaki kluczyk - co ty piszesz.
Tu jest temat jak to się zmienia.
http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1350957.html
tu jeszcze jeden z kodami
http://www.a4club.pl/index.php?topic=13506.0
Zalezy teżwszystko od rodzaju klimatronica - jak to nie pomoże podłącz auto pod komp. i w ustawieniach jest wszystko.
Tu jest widok takiego programu i w kanale 08 auto HVAC ustawia się climatronica.
http://www.s-tech.pl/?go=soft&section=prg_s1_w_vag
piotrpz87
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Szczecin
Prawo jazdy od: 01 01 2001
Auto: Mazda 6
Silnik: 2,3
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2002
1

10 Lip 2011, 23:47

wielkie dzięki za pomoc !! wystarczyło zmienić w panelu climatronika skale w jakiej ma byc pokazywana temperatura :) dziwi mnie tylko ze jak jeździłem po rożnych warsztatach to nie wiedzieli czemu tak się dzieje i chcieli auto podłączać pod komputer i grzebać w sterownikach i skasowali by za to 50-100zł o ile by mi to w ogole zrobili i nie spieprzyli przez przypadek czegoś innego, a sam zrobiłem to w ciągu 2minut. Także jeszcze raz dzieki za pomoc. TEMAT UWAŻAM ZA ZAMKNIĘTY
artekbartek2
Nowicjusz

Miejscowość: warszawa
4
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Mitsubishi Pajero Sport - trzy ekstremalne wcielenia Mitsubishi Pajero Sport - trzy ekstremalne wcielenia
    Już od dziś wielbiciele mocnych wrażeń w terenie mają do dyspozycji trzy, "uzbrojone po zęby" wersje Mitsubishi Pajero Sport. Dzięki trzem pakietom markowych, terenowych akcesoriów o wymownie brzmiących nazwach Heavy ...
    [C] Focus mk2 ST / Civic Type VII R / Megane II RS / Golf V GTI [C] Focus mk2 ST / Civic Type VII R / Megane II RS / Golf V GTI
    Podstawowe kryteria zestawienia: - hot hatch segmentu C - manualna skrzynia biegów - modele z okolic 2005 roku Wytypowane modele do zestawienia: - Ford Focus mk2 2,5 ST - 225KM - Honda Civic VII 2,0 Type R - 200KM ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda